Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Přeložené malíčky

Anonymní
LeK
Brno · Vytvořeno: 29. 2. 2012 · Poslední odpověď 27. 6. 2012

dobrý den, zajímalo by mne, kde by se dala udělat operace tzv. přeloženého malíčku, již od narození mám malíčky na nohou, které směřují vzhůru a celý život mne to trápí, ráda bych operativní zákrok a prsty uvedla do normální polohy. Také by mne zajímala cena, popř. délka hospitalizace, děkuji L.

15 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Radka64
    27. 6. 2012

    Dobrý večer Lenko,chci se zeptat,jestli už jste vyřešila svůj problém s malíčky? Jsem na tom úplně stejně jako Vy,a když jsem se o operaci zmínila mému ortopedovi,tak řekl,že je to zbytečné.Děkuji za odpověď.

  • Anonymní
    LeK
    19. 4. 2012

    já je mám stále v pozici jako na fotu, ale bojím se, aby se stářím nedeformovaly a nešly víš a víš...máte to taky tak od narození nebo zdeformované ubuví.

  • Anonymní
    zaneta_corsini88373
    19. 4. 2012

    bylo to narocne.jsem uz 6 mesicu na nemocenske.3 mesice s kazdou nohou.ale v kvetnu uz nastupuji do prace .-)kazdopadne ty malicky se zahojily do mesice..ty palce byly horsi..hodne stesti devcata :-)

  • Anonymní
    zdenaamp
    18. 4. 2012

    Takze mate ten malicek takto zvedli stale?????Ja ho mam polozeny na tom prsteniku

  • Anonymní
    LeK
    18. 4. 2012
    Nejlepší komentář

    paní Žaneto, musela jste si užít...hlavně s tím palcem. Snad už je to dýl a vše zahojeno.
    Paní Zdeno, ano, máte ten malíček v horším stavu než já, já jej mám rovně a zvedlý nahoru. Máte tuto vadu taky od narození?

  • Anonymní
    zaneta_corsini88373
    18. 4. 2012

    sla jsem tam hlavne s tema vycnivajicima kostkama u palcu a malicky jsem mela taky ze mi vycnivali kostky.tak mi to udelali prijednom.zlomili a narovnali dratem,,

  • Anonymní
    zdenaamp
    18. 4. 2012

    Ta sadra je moje a zname ten palec,nechtela bych tak nejak dopadnout.....Zdena

  • Anonymní
    zdenaamp
    18. 4. 2012

    Aha?????Takze ti dali drat do malicku?To je husty....Takze ty jsi tam sla hlavne s polcema a malicek si mela,nebo nemela prelozeny?

  • Anonymní
    zdenaamp
    18. 4. 2012

    Dekuji vam,ale podle fotky to mate lepsi nez ja.Ja ho mam stale polozeny na prsteniku u vas to je,ze je nadzvedli,ze?

  • Anonymní
    zaneta_corsini88373
    16. 4. 2012

    ahoj,ja jsem mela hlavne ty vbocene palce-halux),a vycnivali mi i kostky malicku.takze kdyz uz me rezali a lamaly,tak jsem soulasila i s malicky.zlomili ho,orezali kost,1 mesic dlouhy drat v prstu na vyrovnani a 1 cm jizva.ale delaji ruznymi metodami.zalezi podle doktora ,kterou metodu ma oblibenou..

  • Anonymní
    LeK
    16. 4. 2012

    ahoj, díky za doporučení. Ty jsi měla taky malíky?

  • Anonymní
    zaneta_corsini88373
    16. 4. 2012

    mam to zooperovane a je to parada :-) doporucuji jit do toho.po operaci to boli mimimalne :-)

  • Anonymní
    LeK
    16. 4. 2012

    zatím nijak, stále to řeším. Navštívila jsem zatím jednoho mladého chirurga, který mi řekl, že to není nijak hrozné a že on to operovat nebude.( Možná proto, že on s tím žít celý život nemusí... )Už jsem kontaktovala jiného, kam jdu na konzultaci za měsíc, tak uvidím, třeba budu více štěstí.

  • Anonymní
    zdenaamp
    15. 4. 2012

    Zdravim pani LK,mela bych dotaz japak jste dopadla s malickem?Mam ho take prelozeny a tlaci me v botach.S pozdravem Zdena

  • MUDr. Jiří Vrbický

    · 29. 2. 2012

    Tyto operace na naši klinice provádíme ve spolupráci plastického chirurga a ortopéda. Můžete se objednat ke konzultaci k MUDr. Dobiášovi ( ortopéd) na tel.č.**********, nebo **********.Cena za operaci se bude odvíjet od rozsahu zákroku.Předpokládám , že nepřesáhne 5000 Kč.
    Kontaktovat nás též můžete na E-mail ( ***************),nebo (****************)
    s pozdravem Dr. Vrbický

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama