Jak probíhá stárnutí obličeje?

Jak probíhá stárnutí obličeje?

janicka205  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 12 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, velmi by mě zajímalo jak stárne obličej. Vím, že je to vidět samozřejmě na samotné tváři, ale zajímalo by mě, co se děje "uvnitř", než ten obličej stárne. V jaké části kůže se nejvíce stárne? Nastává pokles samotné kůže? Poklesávají tukové polštáře nebo jenom dochází k redukci tukových polštářů? A také mě zajímá co se děje s obličejovými svaly. Dochází též k jejich poklesu nebo dochází "jenom" k jejich redukci? Myslíte, že by třeba obličejová gymnastika dokázala oddálit stárnutí obličejových svalů tím, že by cvičením nabyl sval hmotnosti jako to funguje u klasického cvičení? Prosím o vysvětlení, jak to vůbec celé funguje. Děkuji
Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 588 odpovědí
  • 194 Likes
odpověď na vase otázky je na dlouhý elaborát, proto doporučuji vaší pozornosti google a zadat facial aging, odkazů je kvantum s rozsahem informace od zcela laické až po odbornou, přeji hezký den prof dušková
  • 12 odpovědí
  • 3 Likes
Děkuji za odpověď, paní profesorko. Zkrátím tedy svoji otázku na: Myslíte, že by obličejová gymnastika mohla oddálit stárnutí svalů nebo zlepšit stav obličejových svalů díky tomuto cvičení? Jako se děje u normálního cvičení? Děkuji. Přeji hezký den.

Reakce na janicka205

lucie  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 63 odpovědí
  • 22 Likes
Vyzkousejte to na vlastni kuzi,doporucuji ivetu stecovou kouknete i na you tube presne tam vysvetluje jak probiha starnuti obliceje.ja ted cvicim oblucejovou jogu uz 2 mesice kazdy den a zda se mi malinke zlepseni ale vazne jen malinke no ale budu cvicit dal,chce to trpelivost,je to jako s telem

Reakce na lucie

• 12 odpovědí
  • 3 Likes
Děkuji Vám za odpověď. Je zajímavé, jak lékaři se vyjadřují jenom k zákrokům, z kterých mají zisk :)

Reakce na janicka205

lucie  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 63 odpovědí
  • 22 Likes
Presne tak,a hlavne oblicejova joga nic nestoji teda az na ti koupit si ebook nebo dvd,cas a disciplinu a trpělivost...ja uz jim nacpala takovych penez do osetreni výplní k.h.,mezoterapii,regenplazmou,regenmetrix,mikrojehlickovou radiofrekvenci a nic mi nepomohlo!!!a kdyz uz sem chtela jít na mezonite objevila sem obličejovou jogu tak to ted zkousim

Související recenze a zkušenosti

evita 16.4.2019
Spokojený/á

Špičkový chirurg + skvelý človek = dr. Petr Hýža. Po zákrokoch liposukcia + miniabdominoplastika + FL+ ine... to všetko s krásnym výsledkom. Som 2 tyzdne po zakroku, tvár po FL prirodzena, kontury vyrysovane, jazvy na tv... Více 

5 Likes  

Facelift (operace obličeje), SMAS lifting - Související videa

Doktor ve Vašem okolí