Operace Facelift - zkušenosti s rekonvalescencí

Anonymní
Bony
Praha · Vytvořeno: 10. 11. 2019 · Poslední odpověď 1. 7. 2023

Operace Facelift, chtěla bych podstoupit v nebližší možné době. Zajímá mě, jak jste to snášely. Ráda sportuji, často cvičím, jezdím na kole a dělám vodní sporty. Proto mě zajímá, po jak dlouhé době jste se zapojily do cvičení a zda má zákrok nějaká omezení do budoucna. Jak reaguje váš obličej na slunce a slanou vodu? Za jak dlouhou jste cítily celý obličej?

9 komentářů

Milka77
    1. 7. 2023

Já bych taky byla vděčná za doporučení na zkušeného chirurga, ideálně v Praze. Už dlouho chci tenhle zákrok absolvovat a bojím se jenom toho, abych si dobře zvolila doktora, protože to je to nejdůležitější tak bych byla moc ráda kdybste mohli sdílet zkušenosti.

Mereia
    2. 10. 2020

Eva: U koho jste byla prosím?

14. 2. 2020

Tak to vám také držím palce, aby opuch co nejdříve zmizel. GHC je vynikající klinika v centru Prahy kousek od Václaváku v Krakovský ul. Já bydlím trvale na Praze 3 a po téhle zkušenosti už nikdy s ničím nepůjdu jinam, jen tam. Je to na jistotu. Tak ať se vám daří to zvládnout.

Radmila
    14. 2. 2020

Určitě se vraťte tam, kde jste byla spokojená. Jen nevím co je to za zkratku GHC ?
    Ale každopádně, vydržte a věřte, že bude lépe. Já si právě včera nechala oživit obličej krevní plazmou, což není vůbec zlé, ale nad rtem, kde vám ošetří i vrásky nad rtem mi to místo oteklo a mám nyní horní ret jako kačer. Ale nezoufám a věřím, že si to sedne. Manžel se na mě nechci dívat...nemá to rád. :)) Mějte se hezky a držím palce

13. 2. 2020

Byla jsem na konzultacích, vybírala jsem celý rok až jsem přebrala. S víčkama jsem byla před 8 léty v GHC a pořád super. Teď jsem přechodně v Brně, tak jsem vybrala chirurga tady a špatně. Musím hledat někoho, kdo opraví. Počkám až se to více zhojí a pak budu domlouvat konzultace, ale nejvíce mě z toho vychází GHC, dobrá zkušenost.

Radmila
    13. 2. 2020

Bože to ale snad ani není možné :(((((
    To abychom se nyní i báli.....vybírala jste mezi známými klinikami, které ukazují své výsledky, pod jmény lékařů? Byla jste na konzultacích? Doufám, že se Vám to rychle zhojí a někdo lepší Vám pomůže.

12. 2. 2020

Byla jsem u doktora. On nedokáže říct, jestli se to zlepší. Dal mi ATB a prášky na prokrvení, trochu opožděně, protože na jedné straně je infekce. Fotky teď nechci vkládat, aby mě známí nepoznali. Já se teď všem vyhýbám, protože je mě hanba, že jsem tak dopadla. Budu hledat někoho, kdo to předělá až se to zhojí.

wild6148000

12. 2. 2020

Evy, vložíte fotku? Také můžete vložit vlastní recenzi zde: https://www.estheticon.cz/pacienti/face-lift-rhytidektomie

Nicméně týden po zákroku je opravdu velmi krátká doba. Volala jste svému operatérovi, jaké máte obavy?

11. 2. 2020
    Nejlepší komentář

Tak já mám tÿden po faceliftu. Nařasená kůże přes líce od jizev před uchem. Cítím se strašně. Celý rok jsem vybírala, kam jít a teď s tím řasením přes líce vypadâm jako 100 letá bába. Pochybuji, že to zmizí. Ani nevím, kdo by byl schopný takovou kalamitu opravit. Mezi lidi chodit nemůžu, jedině šátek a brýle.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.