Zkušenosti s Faceliftem

Anonymní
violka1129
Brno · Vytvořeno: 19. 7. 2018 · Poslední odpověď 28. 11. 2021

Zdravím, můžete mi někdo napsat zkušennosti s Faceliftem?Který lékař je na tento zákrok nejlepší a jáká je celková cena vypnutí a zpevnění obličeje a krku. Díky Violka

2 komentáře

• Anonymní
    Jolana
    28. 11. 2021
    Nejlepší komentář

Zkušenost s faceliftem nemám i když jsem na něj původně chtěla jít, ale ze strany lékařky mi bylo doporučeno ošetření SmoothGlo, které jsem podstoupila na Aether klinice a s výsledkem jsem velmi spokojená.

• Anonymní
    nada6143818
    20. 7. 2018

Hezký den, Violko,
    zkušenosti ostatních s faceliftem najdete na záložce Recenze, konkrétně zde: https://www.estheticon.cz/pacienti/face-lift-rhytidektomie Někteří k referenci přidávají i fotografie či doplňují informace v diskuzi nebo přes soukromé zprávy - mrkněte a zkuste se poptat. :)
    K ceně není jednoznačná rada, protože co pracoviště, to jiná cena, ale hlavně, cena závisí na rozsahu operace a zvolené operační metodě. Což nikdo nemůže na dálku usoudit, co by ve Vašem případě bylo nejlepší, to může říct lékař až po Vašem vyšetření při osobní konzultaci. Může se třeba i ukázat, že pro klasický facelift u Vás ještě není důvod a efektu zpevnění krku a obličeje by šlo docílit i některou z méně invazivních metod liftingu.
    Krásný den, Naďa

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.