Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jaká jsou rizika mezoniti?

Anonymní
Joni
Praha · Vytvořeno: 26. 9. 2016 · Poslední odpověď 20. 1. 2019

Mezonitě. Jaká jsou rizika mezoniti? A jak dlouhá je doba hojeni u menších oblasti?? Napřiklad marionet? Jak časté jsou záněty a podráždění nervů? A vypnou oblast úplně? Díky moc

34 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    irca255438
    20. 1. 2019

    Je to bolestivé, pokud se mezonitě dávají hlouběji do tváří, nedoporučji kvůli krátké době výdrže-3 měsíce a drahá záležitost.

  • Anonymní
    Janka50
    19. 1. 2019

    Je ošetření hodně bolestivé ? Zatím chodím jen na botox ale chtěla bych zkusit i ty mezonitě ale bojím se, že ta bolest bude mnohem větší jak při aplikaci botoxu.

  • Anonymní
    Jolana
    5. 1. 2019

    Nejlépe Vám tady ty otázky zodpoví ošetřující lékař, který Vám zákrok bude dělat. Jestli můžu poradit a doporučit, tak v Praze mám výbornou zkušenost s paní doktorkou Takácsovou z Amaryllis centra. Objednala jsem se k ní prvně na konzultaci, kde mi zákrok kompletně popsala.

  • IP Beauty

    · 27. 4. 2018
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, dá se říct, že rizika při aplikaci mezonití jsou malá. Nicméně jako každá metoda má i metoda mezonití rizika. Jedná se především o lokální reakci v místě aplikace: zarudnutí, otok, bolestivost, výjimečně zánět. U některých citlivých partií může být i pocit jemného píchání konečku nitě nebo pocit tahání (například oční okolí, horní ret). Nesmíme zapomenout na možnost vzniku modřin. Pokud nedojde ke vzniku modřiny, pak je hojení rychlé. během několika dní. Oblast a celý obličej, dekolt, břicho a podobně se významně vylepší. Vzhledem k individualitě každé klientky je nutné upravovat styl výkonu, počty nití a podobně, stejně tak i výsledný efekt, který se dostavuje během několika měsíců, je individuální.

  • Anonymní
    irca255438
    2. 12. 2017

    Myslím, že asi nepomůže, když nepomohly výplně,atd. Jedině FL, ale to zas závisí, zda jste pro tento zákrok zralá....Jedině dobrý pl.chirurg Vám poradí, ale je umění odříci někoho, kdo to ještě nepotřebuje, jen chce. Jak jsem zde viděla některá fota, někdo to vůbec neměl ještě zapotřebí a přesto mu FL byl udělán, ona je to hlavně otázka peněz pro lékaře, co si budem vykládat!

  • Anonymní
    evita351599
    2. 12. 2017

    Podla toho, co pisete, ste si zrejme vybrala nie dobreho a nie overeneho chirurga, pretoze po dobre prevedenom FL sa vysledky a spokojnost dostavia vzdy, pokial ma klient realisticke ocakavania. Tam neexistuju otazky, ci bude, alebo nebude fungovat, pretoze funguje vzdy. Pre mna je tam najvacsi rizikovy faktor - plasticky chirurg, Bola ste v BA? Kde prosim?

  • Anonymní
    lucie293349
    Doporučený člen
    1. 12. 2017

    Ja jsem chodila na vyplne na vrasky kolem ust,a efekt zadny,vrasky stale stejne,vyhozene penize,zkusila sem regenplazmu,regenmatrix a opet vyhozeno 20000,ted se chystam na mikrojehlickovou radiofrekvenci tak uvidime jestli to pomuze

  • Anonymní
    lucie293349
    Doporučený člen
    1. 12. 2017

    Vy zadne nite ani nepotřebujete ??

  • Anonymní
    irca255438
    30. 11. 2017

    Tak to je divné, já byla na FL cca před 9 lety a dobrá zkušenost, žádné nové vrásky nepřibyly, žádné zvýraznění kývačů hlavy. Ale samozřejmě, co se týče mezinití, tak najednou se žádný dermatolog k tomu zde nevyjadřuje, protože dobře vědí, že to je otázkou krátkodobé výdrže, ale zas se divím jiné zkušenosti, která je zde popsána co se týče výplní,žádný výsledek, přitom každý,koho jsem viděla po výplních, měl jistý efekt, který vydrží asi tak rok či dva, to je různé...

  • Anonymní
    irca255438
    30. 11. 2017

    Já jsem byla na mezonitích a taky nedoporučuji, efekt byl cca 3 měsíce a 13 000 Kč pryč. Bolest při zavádění byla také a poté jisté nerovnosti a modřiny, ale to se vstřebalo.

  • Anonymní
    vverkare
    27. 11. 2017

    Hlavně ne hyaluronovou výplň. Vyhozené těžké peníze, šla jsem 3x, pořád řečí, že musím počkat minimálně 2 měsíce ani po půl roce žádný efekt. Jen po zákroku tvář rozpíchaná, jak když vrazíte obličej do včelího úlu. Též osobní zkušenost - thermage cpt též dobrá finta jak vytáhnout z žen těžké peníze. Obecně : dejte si pozor na všechny metody které slibují něco " po zákroku" do 2 - x měsíců, že musíte čekat na jakési "samo narovnání" vrásek. Dnes kdyby nabízeli i to, že to narovná i vlnitý plech, tak ani omylem. Chápu, že se všechny bojíme operace, ale je to jediná metoda která skutečně funguje.

  • Anonymní
    Dorotka
    16. 11. 2017

    face lifting je si myslím viac rizikový, poškodenie nervov a tiež sa vám môžu tvoriť nové vrásky tam, kde ste ich nemala pred zákrokom a o krku ani nehovorím, nemala som žiadne vrasky na krku, teraz ich mám spústa a tak isto velmi vystupujúce svali-kývače hlavy po každom otočení hlavy...nikdy viac face lifting, ovisnuté kútiky úst mi ostali, preto som absolvovala zákrok mezoniťami, nie je to až také bolestivé, ak lekár vám dá dostatočnú anesteziu pred zavedením nití a teraz už len čakám na výsledok, som druhý deň po zákroku, trochu to ťahá, trochu bolestivé, modriny nemám žiadne

  • Anonymní
    irca255438
    30. 10. 2016

    Taky nitě nechválím a nedoporučuji i veřejně na tomto portále,škoda peněz a nepříjemného zážitku.

  • Anonymní
    Jana253434
    30. 10. 2016

    Ano, pouze vyhozené peníze! Za ty peníze jsem již mohla mít našetřené na celkový FL.

  • Anonymní
    Jana253434
    30. 10. 2016

    Dobrý den,
    já mám s nitěmi ty nejhorší zkušenosti. Bolest velká, obličej oteklý, výsledek žádný!

  • AURUM AESTHETIC CLINIC

    · 29. 10. 2016

    Dobrý den, nemohu posoudit, zda Vám bude stačit 1 mezoniť v kombinaci s výplní, pokud jsem Vás neviděla naživo. Na to, co popisujete, se rozhodně liftující nitě nehodí. Objednejte se na konzultaci a domluvte se konkrétně s lékařem. Kombinace mezonití a výplní má samozřejmě vždy jeden z nejlepších efektů, ale pokud máte třeba jen malou vrásku, může stačit také jen výplň. Toto se dá posoudit pouze osobně.
    S pozdravem MUDr.Martina Zlínská AURUM AESTHETIC CLINIC

  • Anonymní
    Johanka231175
    21. 10. 2016

    Lekaři ne lelkaři??

  • Anonymní
    Johanka231175
    21. 10. 2016

    Tak aspon jsem dostala spoustu informací od klientek a o to mi šlo. Takze žádné nesmyslné a nefungující nítě?. Lelkaři se k tomu vyjádřili jen teoreticky, na zkušenosti klientek již nereagovali. Škoda. Názory klientek uvítám i na Dobry plastik na mém FB...

  • Anonymní
    Johanka231175
    20. 10. 2016

    No holky-tak mi přijde-že jsou to fakt nejen vyhozené peníze, ale zbytečná bolest a komplikace..
    Mohl by se k tomu vyjádřit i nějaký lékař? Estetický dermatolog nebo plastik??

  • Anonymní
    Johanka231175
    20. 10. 2016

    13 tisíc mi přijde ještě levné, když lahvicka Restylanu přijde na 8 tis 1ml, coz se dá použit i na jednu oblast.,na jedno použiti?,já zatím využila vždy jen málo na konturu, ale v mych 48 letech se také obávám, že toho bude víc a víc.. to pak vychází na desítky tisíc za půl rok( dele vypln nevydrží), proto jsem chtěla zkusit řešení "levnější"nití??.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama