Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Byly APTOS nitě opravdu staženy z trhu?

Anonymní
registered_use346639
· Vytvořeno: 31. 3. 2016 · Poslední odpověď 15. 4. 2019

Četla jsem že APTOS nitě byly stažené z trhu.Co je na tom pravdy a jaka jiná možnost facelift bez řezaní je ? Děkuji za odpověď. Olga

8 komentářů

Reklama
  • MUDr. Věra Terzijská

    · 15. 4. 2019

    Niťový lifting Aptos nenahrazuje chirurgický facelift, ale může být alternativou faceliftu, pokud se na klasický facelift ještě necítíte. Je také vhodný pro pacientky, které z různých důvodů nechtějí podstoupit celkovou anestézii nebo nemají čas na dlouhou rekonvalescenci. Nitě Aptos z trhu staženy nebyly, jenom se změnil distributor nití v ČR. Poslední dobou pracuji výhradně se vstřebatelnými nitěmi Aptos, protože lifting vydrží delší dobu (1,5 - 2 roky) a pro mě i pro pacientku je aplikace příjemnější. MUDr. Věra Terzijská, Veramedica

  • Anonymní
    Ella774503
    24. 1. 2019

    Dobrý den, určitě Aptos stále funguje. Byla jsem na nich v Praze na klinice Perfect Clinic a jsem tedy spokojená.

  • Anonymní
    JaJa221366
    5. 10. 2018

    Ahoj, tady je o tom článek z 2014 https://www.estheticon.cz/novinky/vse-co-jeste-nevite-o-aptosu , myslím, že fungují dál, ale ve vylepšené podobě i jako vstřebatelné.

  • Anonymní
    irca255438
    Doporučený člen
    3. 4. 2016

    Aptos - hlavně, že se k této otázce nevyjádřili žádní odborníci, kteří zde píšou k jednotlivým otázkám,na kdejaký dotaz a podnět mají reakce a nejednou nikdo ani slovo.

  • Anonymní
    hanuli
    3. 4. 2016
    Nejlepší komentář

    Taky dávám za pravdu vyhozené peníze -byla jsem na nich a výsledek žádný-nebylo poznat nic ani po delší době

  • Anonymní
    Jana253434
    2. 4. 2016

    Tak, tak, bylo by to jen dobře. Výsledek žádný...........a peníze, vyhozené komínem!

  • Anonymní
    svat6152009
    1. 4. 2016

    Souhlasím s Vaším názorem. Vyhozené peníze a ta částka je neúměrně vysoká!

  • Anonymní
    juanita
    1. 4. 2016

    to by bylo jenom dobře. byla jsem na nich a hrůza. vyhozené peníze a jenom problémy.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama