Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak podpořit vstřebání modřin a otoků?

FAQ
FAQ
23. 4. 2019 · Poslední odpověď: 25. 4. 2019

Jak podpořit vstřebání modřin a otoků po aplikaci nití?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Kateřina Adamcová
Praha . 25. 4. 2019
Dobrý den, na modřiny a otoky po nitích je výborná Arnika v tabletkách, k dostání v lékárnách cca za 200 Kč.Vhodné jsou také lokální preparáty typu Liotom 100000, u nás na klinice také k dostání preparáty na modřinky typu Chelasin a pod.
Kralsný den
AC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Věra Terzijská
Praha . 23. 4. 2019
Modřinky a otok se mohou po aplikaci Aptos nití objevit. Na urychlení vstřebávání otoku a modřin doporučuji místo ledovat (nikdy ale přímo na kůži), v lékárně si můžete také zakoupit tabletky Aescin a mast Hirudoid. Pěkný den, MUDr. Věra Terzijská

Související dotazy

Poznám kolik nití mi bylo aplikováno?

svat6152009
svat6152009
18. 1. 2016 · Poslední odpověď: 20. 1. 2016

Dobrý den, podstoupila jsem operaci víček a zároveň vypnutí obličeje pomocí tzv.nití. Ve zprávě se uvádí, že do oblasti krku mně bylo aplikováno 2x5 nití.... Vzhledem k tomu, že zákrok probíhá při vědomí, cítila jsem, že 10 ks mi aplikováno nebylo. Na můj dotaz, proč jsem cítila aplikaci cca 5 nití, bylo mi odpovězeno,že se mi to jen zdá. Jenže i teď, když si sundám obínací obvaz, vidím na krku minimální změnu. Řekla bych, že spíš žádnou. Mám tedy pochybnosti, zda jsem si "nezaplatila zákrok dvakrát" Jak se, prosím, dá zjistit, kolik nití mi bylo opravdu aplikováno. Jsem ochotna zaplatit si i speciální sono vyšetření.
Axmannová

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Kateřina Adamcová
Praha . 20. 1. 2016
Nejlepší odpověď
Vážená paní Axmannová,
Efekt faceliftu mezonitěmi se dostaví nejdříve za měsíc od aplikace. Věřím tomu, že svého ošetřujícího lékaře jste si zvolila, protože jste mu důvěřovala, zkuste tedy, pokud máte pochybnosti při kontrole své obavy s ním probrat.Je otázkou jaké nitě Vám aplikoval, například monofilamentní vlákna jsou velmi jemná a nemusíte pozorovat ani vpich ani danou niť, která se zavádí do podkoží , zvláště aplikoval-li Vám lékař lokální anestezii.Domnívám se, že sono vyšetření Vám nepřinese přesnou informaci a bude zbytečně nákladné. Přeji brzké zhojení s očekávaným efektem
Dr.Kateřina Adamcová
724111131( ordinace)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Píchání v místě nitě po aplikaci nití

FAQ
FAQ
16. 11. 2017 · Poslední odpověď: 25. 4. 2019

Jsem tři dny po niťovém liftingu a při určitém pohybu pusou mě píchne v jednom místě, kde byla vpravována niť – je to normální?

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Monika Kavková
Praha . 16. 11. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
Po aplikaci nití se opravdu může stát, že Vás bude píchat v určitém místě. Je to tím, že nitě nejsou ještě změklé. Většinou postačí mírná tlaková masáž . Většinou to velmi brzo odezní, protože nitě se stávají vláčnými a zcela se přizpůsobí okolí.
Zdraví, MUDr. Monika Kavková z BE ELITE Clinic v Praze
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 3. 2008
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 6. 2017
Mezonitě
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 2. 2019
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 2. 2016
Botulotoxin
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 6. 2014
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 10. 1. 2018
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 9. 2016
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 8. 2010
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2023
Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 1. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi