Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění pórů

Anonymní
Kika2308
13. 8. 2008 · Poslední odpověď: 13. 1. 2009

Prosím Vás, pročítám diskuze, weby a různé zahraniční weby.Existuje něco co odstraní porovitou kůži zejména na nose?Tento dotaz již zde padl,ale lejsr jsem už absolvovala,chemický peling také a nic.Všimla jsem si,že tento problém má více lidí,ale nikdo nedokáže opravdu poradit a doporučit něco účinného.Nabídek různých klinik a salonů je přemíra,ale nikdo nezaručuje výsledek a zákroky nejsou nejlevnější.Jak se má laik vyznat v rozdílech mezi invazními a neinvazními lasery,metodami apod?Kdo opravdu dokáže pory zminimalizovat?KAM SE MÁ ČLOVĚK OBRÁTIT,ABY TO MĚLO VÝSLEDKY?????????????????????????????????????Je to server lékařů a klinik,ale podle odpovědí mi přijde,že každý doporučuje svou metodu a vůbec ho nezajímá jestli to opravdu má nějaké výsledky.Omlouvám se,je to můj pocit.Hezký den a případně děkuji těm,koho můj příspěvek neodradil a odpoví mě i další řadě klientů..

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 25. 8. 2008
Vážená paní. Chápu Vaše rozhorčení, že jste absolvovala zákroky za účelem zmenšení porů na nose.Problém se však odvíjí ve zcela jiné rovině, a to v anatomii kůže.Jednoduše řečeno - šíře porů je dána,někdo má velmi malou,někdo jejich velkou šířku - a to je významněji neměnné. Všechny techniky stav mohou jen nepatrně vylepšit, ale nikdy ne výrazněji a trvale.A to je celý ten problém - všechny dostupné metody mohou stav maxim.zlepšit, ale ne zcela odstranit.Můžete si situaci pro představu představit na sýrech - ementál s velkými dírami můžete krajet ze všech stran,různě ho upravovat atd, ale ty velké díry tam budou pořád. Ze všech metod, které jsme na naší klinice vyzkoušeli na korekci přílišné šíře pórů, se nám nejvíc osvědčily ovocné kyseliny s přiměřenými výsledky.Omlouvám se, že jsem Vám nemohl podat příznivější zprávu.S pozdravem MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den Kiko !!
Naprosto Vám rozumím, také pracuji s laserem - biostimulačním, mám výborné výsledk s gelovými maskami ( cena 690,-) za jednu, ale musí se opakovat po týdnu a cca..... individuálně X měsíců a tento typ kůže je třeba stále opečovávat, opravdu stále, celý život... ale zase je to příjemné a prima, jako všechno, co děláme pro sebe. hezký den !!!
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Fotorejuvenace IPL
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 12. 2016
Mikrodermabraze
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 6. 2008
Frakční laser
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 2. 2016
Korekce jizev
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi