Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Informace o Plasma lifting

Uzivatel
26. 12. 2007 · Poslední odpověď: 26. 12. 2007

Dobrý den,děkuji za odpověd. Můžete napsat něco bližšího o tomto ošetření. Vrásečky mám jemné nad horním rtem a jemné nosoretní rýhy, věk 30 let.Vzhledem k tomu, že mne čeká delší pobyt v zahraničív únoru, chtěla jsem se těchto vrásek zbavit. Proto jsem zvolila ošetření IPL+laser smootbeam.Po třech týdnech nic.Vyhodila jsem opravdu spoustu peněz a ráda bych to vyřešila. Určitě nebudu jediná koho tento problém trápí. Děkuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 26. 12. 2007
Ještě jednou dobrý den, ošetření přístrojem Plasma Portrait probíhá ambulantně, princip ošetření spočívá ve výrazné regeneraci i těch nejhlubších vrstev pokožky, kde dochází k znovu vytvoření kolagenních a elastinových vláken a následně také omlazení povrchu pokožky,nejnovější tecgnologií na principu plasmového výboje. Intenzita zákroku může probíhat ve třech stupních - dle typu, stáří a poškození pokožky. Vzhledme k tomu, že nemáme ještě aplikovány veškeré informace o této technologii na našich stránkách, doporučuji zatím, podrobnější informace Vám rádi sdělíme při osobní konzultaci, bohužel zde je jen omezený prostor pro širší informace. Budeme se Vám rádi věnovat.MUDr.Simona Bedřichová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Antiaging
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 11. 2021
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 5. 2021
Plazmaterapie
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 12. 2019
Facelift
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 7. 2007
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 7. 2015
Antiaging
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 2. 2024
Facelift
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2019
Facelift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2017
Neinvazivní lifting obličeje
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 4. 2017
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 7. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi