Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Frakční resurfacing-zestárnutí o 5 let

Anonymní
lenka90468
Praha · Vytvořeno: 20. 3. 2012 · Poslední odpověď 7. 4. 2012

Byla jsem na frankcnim resurefacingu.Prisla jsem kuli drobnym vraskam kolem oci.Lekarka mi rekla,co tady vubec chci, ze at si koupim radsi jenom krem.Pak rekla,ze zakrom mi udela kuli rozsirenym porum, a vraskam na cele,kdyz uz jsem sikoupila kupon. Rekla,at se potiram vazelinou.Po 4 dnech jsem mela ale plet suchou,hrubou a silnou.Rekla,ze to je reakce a napsala kortikoidy.nastesti jsem sla ale ke svemu lekari,ten mi rekl,ze to je infekce.Kortikoidy jsem si nastesti natirala jenom jeden den.Dnes je po reakci,plet mam ale povadlou,svraskami kolem oci,na jednom mi opada vicko.na cele-kde jsem mela vrasky mam vic jak driv.Kolem pusy mam nosoretni ryhy ktere driv byli jenom minimalni.neni mi moc let,prosim jak se t da odstranit pomozte mi nekdo...Nebo to takhle ma zakrok vypadat ze clovek zestarne o 5 let za tyden?

7 komentářů

Reklama
  • MUDr. Otakar Lucák

    · 7. 4. 2012
    Nejlepší komentář

    Celá tato diskuze je jakási zmatená - nemám - li pravdu ? Dr.Lucák

  • Anonymní
    anonymous91677
    6. 4. 2012

    a kolik Vam je let,mohu-li se zeptat?

  • Anonymní
    lenka90468
    4. 4. 2012

    nepis mym jmenem jo?ty nejses ta,co se ji to stalo to jsem ja.tak laskave neodpovidej mym jmenem

  • MUDr. Otakar Lucák

    · 4. 4. 2012

    Zákrok - Frakční resurfacing - neexistuje.Laserový resufracing ano. To je zákrok, při kterém se pleť laserem brousí - tedy teplem ztenčuje - to je vhodné provádět zejména pokud se vyskytuje nadměrné množstvíí hrubých vrásek, které nelze ošetřit jiným způsobem nebo třeba u mnohočetných trvalých jizev po akné.Tato technika je založena na - laicky řečeno - spálení kůže a nová kůže, která potom naroste je vypnutější, hladší a dojde ke srovnání jizev nebo vrásek.Nevýhodou je určité riziko vzniku světlých nebo tmavých pigmentací nebo s odstupem delšího času se pak mohou objevit tzv.následky po spálení pleti ve formě lesklé kůže.U frakčního laseru nic z tohoto nehrozí.Frakční laser ale tedy také neodstraní žádné hluboké vrsáky, nebo jizvy po akné. Slouží k omlazení pleti(rejuvenaci),zjemnění širších póru,celkovému zjemnění pleti, odstranění povrchních ( ne hlubokých pigmenatcí).Pracuji s frakčním laserem již čtyři roky a za celou dobu jsme neměli jedinou komplikaci.Frakční laser v žádném případě pleť nebrousí, neztenčuje. Proto není možné a neexistuje pojem frakční resurfacing.Pokud jsem Vás neviděl a nevyšetřil osobně, nemohu se vyjádřit zcela přesně, ale následky po ošetření, tak jak je popisujete, mi spíše připadájí jako po ošetřením klasickým laserem.Vzhledem k tomu,že žádáte o radu,doporučuji Vám navštívit v Praze 2-3 další laserová centra i za cenu,že zaplatíte za konzultace a poraďte se s lékaři jiných pracovišť.Musí Vás vyšetřit ale osobne.Držím palce,ať se vše podaří vyřešit.Přeji příjemný den.MUDr.Otakar Lucák,Ostrava

  • Anonymní
    lenka90468
    4. 4. 2012

    tohle jsem ja nenapsala,co jsem psala tenhle clanek.to si ja vyridim,nebudu delat reklamu klinice,spatnmou ci ne.jaka to byla doktorka nezminim

  • Anonymní
    anonym92017
    3. 4. 2012

    .........Příspěvek byl moderován administrátorem......... Slevovy kupon za 3000 na cely oblicej. Co ted s tim? Dekuji

  • Anonymní
    anonymous91677
    31. 3. 2012

    Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat,na jaké klinice jste podstoupila tento zákrok??

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama