Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zdravotní boty a vložky po operaci Hallux valgus

Anonymní
Andrea245536
Praha · Vytvořeno: 4. 5. 2015 · Poslední odpověď 30. 8. 2020

Zdravim opet vsechny se stejnym problemem, vsechny po i pred operaci halluxu.A doufam, ze si z mych zkusenosti neco vezmete.Uz jsem psala,noha se pekne zhojila,valgozita jen 10 stupnu,8 mesicu po operaci.Palec hezky.Ale zadne huraa.Pet mesicu po operaci se mi zhroutila klenba.Protoze me muj lekar, nikdo nepoucil, ze operaci to nekonci.Nosila jsem dal sve boty, proste, jak je koupite, neortopedicke,boty s rovnou podrazkou, chvili spokojena, doktor me pochvalil.A jednoho dne jsem pres bolest pri doslapu neudelala ani krok.Protoze jsem se musela pres on-line poradnu a internet dovedet, ze je primo povinnost po operaci nosit celozivotne specialni vlozky provedene na miru na podiatrii, boty sirokanske, o cislo vetsi, cvicit LTV.Jinak beda.Budte invalidi, budete na tom hur, nez jste byli.Takze si vsichni najdete dobtreho ortopeda, ktery vas nejen odoperuje, ale udela tu hlavni praci, to je, ze se vam dal bude venovat konzervativne, coz je snad to nejdulezitejsi pro vasi zdravou nozku a pohodlnou chuzi.Sama jsem si koupila srdicka, bez kterych neujdu ani krok, bosky po tvrde podlaze to vubec nejde.Chtelo by to chodit denne bosky po oblazkach a stranich, v prirode, na nerovnem terenu, jako lide za davnych casu.Dnes by se nam kazdy posmival, ze? Sama jsem si musela zaridit podiatrii, cekam na vlozky do bot. Doma a v praci nosim obuv Sante, mam je z lekarny, hodne mi ulevuji od bolesti, jsou dobre tvarovane, jsou super.Doporucuji. Vim, o cem mluvim. Zborcena klenba, cili plocha noha pak muze za zhrouceni celeho organismu.Pracujte na sobe a poucujte sve ortopedy, kterym jde jen o to, aby si vas odoperovali.Vse je spis na nas.Jsem moderni zena, chtela jsem nosit boticky, ktere jsem si drive nemohla dovolit, ale dnes delam kompromis mezi modou a zdravim, hlavne, abych chodila. Telo je velmi chytre.Dulezite je zacit uz od detstvi, poucte a postarejte se v tomto smeru uz i o sve deti. Me dceri se ve 14 letech uz take zdeformovala noha, nebot nechce poslouchat a chodi bosa na tvrde podlaze.Drzim vsem palce u nohou, snad na to neprijdete, az bude pozde!

1 komentář

Reklama
  • Anonymní
    HanickaOtova
    30. 8. 2020
    Nejlepší komentář

    Já vložky nosím i teď, kdy už jsem potřebuji jen minimálně. Mají jich velký výběr na https://www.arno.cz/vlozky-do-obuvi , kde kupuji i zdravotní obuv. Zajedu si vždy do kamenného obchodu, kde si je rovnou vyzkouším.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama