Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bulky a hrudky ve rtu po výplni

Anonymní
Joni
Praha · Vytvořeno: 10. 9. 2019 · Poslední odpověď 18. 9. 2019

Dobrý den, před týdnem jsem byla na zvetšení dolního rtu. (0,5 ml Restylanu kanylou) . Ihned jden ciltila uvnitř rtu bulky. Doufala jsem, že se ztratí. Po týdnu mám celou jednu stranu rtů plnou bulek a hrudek( hlavně uvnitř rtu). Docela to i bolí a bojím se vážnějších komplikací. K paní primářce chodím již dlouho a celkem vždy dobrý.( jen modřiny bývají). Vstřebají se ty bulky a hrudky? Nerada bych použila hyázu( do rtů jsem již investovala hodně peněz a hyáza vše rozpustí) —- vidět to ani není. Pokud by se to časem vstřebalo a nehrozil z toho granulom, můžu to nechat? Ty hrudky uvnitř rtu ale i trochu bolí. Nikdy se mi to za cca 8 let nestalo. Děkuji za vaše názory (dnes jdu na konzultaci s primářkou, která zákrok dělala).

2 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Joni
    18. 9. 2019

    Nedostala jsem zprávu. Ale p primářka mě uklidnila,že jsou to jen hrudky a zmizí. Nebo se jemně “ ťukne” hyáza. Granulom prý z toho nehrozí.

  • Anonymní
    Fefe
    17. 9. 2019
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, posílala jsem Vám soukromou zprávu.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.