Augmentace prsou pod žlázu - pokles/double bouble

Augmentace prsou pod žlázu - pokles/double bouble

Veronika  |  návštěvník  |  Praha
  • 25 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den, ráda bych se zeptala zdali prsa při vložení implantátu pod žlázu klesají rychle? Trochu se toho bojím. Pod sval nebylo doporučeno kvůli double bouble efektu, který se prý stává hodně často při pokleslých prsech a implantatem pod sval.

Dekuji za reakce!
A za případanŕ foto budu ráda.
Hezký den
MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 2574 odpovědí
  • 286 Likes
Dobry den, zalezi na stavu prsu a stupni poklesu. Zda je na miste pouha augmentace ci neni jiz nutna i modelace. Ale implantaty klesaji nejen pod zlazou ale i pod svalem. Bez osobni konzultace se takto nelze vyjadrit. Dr. Paděra
MUDr. Věra Šatánková  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 126 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den, obecně bývá lepší umístit implantát pod žlázu, nicméně vždy záleží na konkrétním stavu a jeho zhodnocení. Je nutná konzultace, aby bylo možné navrhnout optimální postup. Přejete-li si se objednat, zašlete nám požadavek na verasatankova@email.cz.
MUDr. Věra Šatánková
Michaela  |  Moderátor
  • 1044 odpovědí
Veroniko, nechcete poslat fotku vašich prsou zepředu a z profilu? Pokud chcete druhý názor, pak lékařům fotografie velmi pomohou vám dám odpověď více k vašemu případu.
Michaela.
MUDr. Eva Dřevínková  |  Basic member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 44 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Vložení implantátu pod žlázu nemusí znamenat rychlejší pokles. Vše také záleží na původní velikosti prsou a věku. Vložení pod sval neznamená, že musíte mít double bubble efekt, záleží na výchozí velikosti a poklesu prsou. Někdy je nutné provést s augmentací i modelaci. Tato problematika je složitější a vše je lépe probrat detailně při konzultaci.
S pozdravem, MUDr. Eva Dřevínková
Hanulka00  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Já mám teď 24,4 po operaci. Mám 375ml , pod sval. Ani jsem o žádném double bubble efektu nevedela. Navíc mi Dr říkal , že u mě jedině pod sval.
  • 25 odpovědí
  • 5 Likes
Mate krasna prsa!
Byla jste jen na jedne konzultaci?
Me prvni lekar rek pod sval a druhy jedine pod zlazu ... tak v tom mam ted zmatek :)

Jake to bylo a nemate i foto pred? :)

Reakce na Veronika

Hanulka00  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Já byla na dvou konzultacích. S jedním Dr jsem byla nespokojena ( konzultace trvala 10min, rekl pošlete zálohu a dám vám cca 250ml max) , druhá konzultace na urivni, vše vysvětleno a hlavně řez veden kolem dvorce. Oba lékaři řekli pod sval. Operace v pohodě, pak to bolelo, ale spíš jako prsa nalite mateřským mlékem. Jak sundají obvazy a vyndají dreny je to o 50% úleva a pak každý den lepší. Léky proti bolesti na doma jsem nepotřebovala. Je to asi na kazdem, jaký má prah bolesti.
  • 25 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den, všem děkuji za reakce.
Byla jsem na dvou konzultacích v Praze.
1. 290ml max 330 od sval, anatom. Prvni a jedina varianta dr ( jeho ocima)
2. 370ml pod zlazu, anatom - akorat. Vice pod sval, mene s modelaci. Vyrazne doporuceno pod zlazu.

Ja mela vzdy vel. A
V tehotenstvi a pri kojeni 75 D!
A nyní 75-80 B povolenejsi.

Bojim se, ze na 3. Konzultaci bude zase jiny nazor a tak to zkousim zde ....

Poraďte se s odborníkem v oboru Zvětšení prsou (Augmentace)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí