Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Částečně pod sval

Anonymní
radule3262
30. 9. 2008 · Poslední odpověď: 30. 9. 2008

A ještě jsem se chtěla zeptat, chtěla jsem implantáty pod sval a můj peratér mi řekl, že mi je uloží částečně pod sval, mohl by mi to někdo vysvětlit, je mezi tím nějaký rozdíl?děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Robert Remeš
Chrudim . 30. 9. 2008
Dobrý den.Dovolím si vedle kolegy Paděry oponovat prim. Víškovi ještě v jedné věci. Váš operatér, předpokládám, že opravdu plastický chirurg, měl na mysli metodu, kdy se pro krytí implantátu neodpojuje prsní sval v celé své délce, ale odpojuje se pouze horní část svalu. Potom je svalem zakrytý pouze horní okraj implantátu a jeho dolní část leží pouze pod žlázou. Metoda se jmenuje dual plane a v některých případech je velmi vhodná. Problém zde již několikrát řešený byl a jistě v předch. diskuzích nebo u svého operatéra se podrobností dopátráte. Nashledanou, dr. Remeš
Praha . 30. 9. 2008
Dobrý den, dovolím si poopravit kolegu Víška. Prsní sval nepokrývá celou krajinu prsu a tedy nemůže pokrývat ani všechny okraje implantátu. Kryje implantát pouze v horních 2/3. Pokud si dáte ruku v bok a zatlačíte k tělu, můžete si okraj prsního svalu nahmatat. Pod tímto okrajem už implantát z důvodu okraje svalu a jeho konce nemůže být tímto kryt. Dr.Paděra plastický chirurg
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 30. 9. 2008
Dobrý den,
máte podobný dotaz jako mnohé další ženy. Nevím, který z lékařů uvádí tyto nesrovnalosti. Implantát nemůže být umístěný zčásti pod sval. Buď jste panu doktorovi nerozumněla nebo jste snad nemluvila s plastickým chirurgem. Pokud se implantát dává pod sval, tak celý, aby sval maskoval okraje implantátu.
Prosím Vás, obraťe se na opravdu kvalifikovaného plastického chirurga.
S pozdravem,
Prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.

Související dotazy

Kam implantát vložit?

Nany206403
31. 8. 2013 · Poslední odpověď: 8. 9. 2013

Dobrý den, posílám své fotky a prosím o radu a doporučení kam implantát vložit. Pod prsy mám 71cm, 170cm výška, 52kg, věnuji se hodně sportu a posilování. Bojím se o dvojitý efekt prsa při vložení pod sval. A pod žlázu se bojím poklesu prsou. Děti nemám, plánuji tak za 3 roky. děkuji za vaše rady.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den, jste velmi hubená, i přes špatné rozlišení fotografií lze vidět jak se v podkoží rýsují jednotlivá žebra. Dle mého soudu by byl implantát umístěný pod žlázou či pod fascií prsního svalu velmi nápadně viditelný přes kůži. Osobně bych volil operaci technikou "dual plane" s umístěním horní části implantátu pod sval a spodní části pod žlázu. Pokud chcete, aby prsa vypadala přirozeně, pak určitě anatomický implantát. Velikost lze před operací vyzkoušet pomocí externích sizerů, takže si můžete udělat představu o objemu prsů po případné operaci. Pokud pro Vás není problém dojet na konzultaci do Brna, můžete se objednat, kontakt na ******** zdravím Evžen Trupar
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 5. 2015
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2010
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 7. 2014
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 7. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi