Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Modelace s augmentací - touha po plných prsou

Anonymní
janice28
Písek · Vytvořeno: 23. 4. 2016 · Poslední odpověď 3. 5. 2016

Dobrý den, ráda bych měla opět pěkná plná prsa na která jsem byla celý život zvyklá...jsem již objednana na konzultaci ale po přečtení mnoha a mnoha příspěvků jsem došla k nazoru že jsem komplikovaný případ a mám obavu aby byl výsledek hoden těch 90 tis které cca.stojí modelace s augmentací...myslíte že mám šanci na dobrý výsledek nebo je u mě příliš velke riziko že to nedopadne dobře a mám raději pozvat za ty peníze přítele na dovolenou? :-/ ?

15 komentářů

Reklama
  • prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH.

    prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH.

    · 3. 5. 2016
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, ak Vám Váš plastický chirurg doporučí modelaciu s augmentáciou mali by ste mu dôverovat. Určite keby to Váš nález umožnil navrhol by Vám jednoduchšie riešenie.
    S pozdravom Mládek

  • Anonymní
    janca86458
    27. 4. 2016

    fotky čeho po modelaci? Mám na profilu na omlazení.... jinak dr Doležal určitě odborník je toho bych se nebála, a kdy bude konzultace co jsem slyšela, jsou k němu dlouhé lhůty...

  • Anonymní
    janice28
    26. 4. 2016

    Jani a nemas fotky nekde na netu at se mužu podivat? ja myslim že mudr Doležal snad je odbornik...docela si ho chválí lide...štve mě že mi tady žádný MUDr nenapsal jeho nazor abych věděla zhruba... no tak holt počkám na konzultaci.-)

  • Anonymní
    janca86458
    26. 4. 2016

    rozhodně to není hrůza tak to bych nerekla, že pod prsy 75cm. Kamarádka byla v Medicomu, ale za mě již jsem zjistila, že jsou malá pracoviště se špičkovýmy dr, takže já již volím jen tento směr.o) Tak modelace lze... sama jsem také po modelaci a pak dotvarovat maláým implantátem, problém v tom nevídím, pokud se jde k šikovnému dr.

  • Anonymní
    janice28
    26. 4. 2016

    vypdam štíhle možná na fotce...ale jak jsem již psala 168/58 neni nic hubenýho...jsem souměrná ale docela široka jak v bocich tak v ramenou

  • Anonymní
    janice28
    26. 4. 2016

    Ahoj pod prsy jsem se ted namerila a mam 75cm ..no obycejnou podrpdu si kupuji 75/C ale pudhup musim kupovat 75D ..v podprde moje prsa vypadaji dobře ..dokonce se me par lidi ptalo zda mam silikony protože na prádle nešetřím...ale když podprdu sundam tak vidíš sama....jsem 168/58 kg
    no a kdo kamaradku operoval? trochu se velkyho implantatu bojim ..sice je to pekny ale podle me k běžnemu životu ne uplne prakticky...v puberte jsem nosila 75F tak si na to jeste vzpominam....na tu tíhu.

  • Anonymní
    janca86458
    26. 4. 2016

    Krásný den, nic komplikovaného nevidím.... možná bych zkusila se pozeptat i jinde... nepřipadá mi to na modlaci nezbytně nutné.... třeba by stačilo vyplnit jen větším implantátem.... ale to je na zvážení operatéra, kamarádce takle radily, že jedine dvě operace a až po sobě a v praze udělali jen augmentaci a výsledek super. Jinak re na 400ml mám také a problém rozhodně nemám.... a ted to neberte čpatně, ale nevidím velikost na to co udávéte, jste hodne štíhla, viděla bych to spíše na menší obvod pod prsy, kolik máte? Ona správná podprsenka vypadá také jinak.o) Neberte to prosím jako rejpání....

  • Anonymní
    janice28
    24. 4. 2016

    Prsa mate super, mužu se zeptat zda sportujete a třeba při běhu je to nepříjemne?? ja myslim že u mě ta modelace třeba určite bude...musel by mi dat implantat aspoň 400ml aby se ted ty prsa vyplnila a vzhledem k tomu že i ted už nosim podprsenky 75C/D tak by to byly strašný melouny...vidim to na modelaci plus menší implantat max 300ml...

  • Anonymní
    radourek263447
    24. 4. 2016

    Jen bezte do toho!!!!!mozna nebude treba ani modelace,pouze augmenace!!!Vypadala jsem presne tak a prsa mam jen augmentovana a dokonala!!

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    24. 4. 2016

    myslim,ze ziadnu operaciu nepotrebujete

  • Anonymní
    mara240912
    Doporučený člen
    24. 4. 2016

    Myslim,ze mate pekna prsa,jste stihlounka.

  • Anonymní
    Lucie316198
    24. 4. 2016

    Urcite se toho nebojte a jdete do toho mam hodne zenskych kolem sebe co maji modelaci a jsou moooc spokokene a me tedy ani nepripada ze by jste potrebovala modelaci... Ja osobne mam augmentaci a jsem moc spokojena foto mam i zde na profilu pred a po. Jen je treba zvolit dobre operatera. Ale i takto mate krasna prsa.

  • Anonymní
    Matalala
    23. 4. 2016

    Tak jsem zvědavá jak dopadnete a co vám řeknou.A jak jste přišla na tu cenu? Kdy jdete na konzultaci?

  • Anonymní
    janice28
    23. 4. 2016

    dobrý večer ...to jsme na tom dost podobně jak tak koukam...prsa zrala na modelaci dohromady s augmentací a ještě asymetrie... jsem objednana k MUDr Doležalovi a k MUDr Hýžovi....uvidíme zda se shodnou a pro koho se nakonec rozhodnu..mam trochu obavy abych za 90 tis neměla prsa zjizvena a ještě horší... :-/

  • Anonymní
    Matalala
    23. 4. 2016

    Dobrý večer Janice,proč myslite,že jste komplikovaný případ? Ke komu jste objednaná na konzultaci? Také o výkonu přemýšlím a jsem na tom zdaleka hůř,než Vy.Vy máte prsa pěkná.Ať Vám vše dobře dopadne.Martina

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama