Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Saline implantáty v. silikonové implantáty

Uzivatel
27. 1. 2007 · Poslední odpověď: 5. 6. 2009

Dobry den do Ceska.. Chystam se na operaci za tri tydny v USA, kde uz nejakou dobu ziji a protoze zatim neplanuji navrat do vlasti a moje anglictina neni dobra, ziskavam informace o augumentaci i na ceskych webech.. Muj plasticky chirurg mi doporucuje implantaty saline, ktere se u nas pravdepodobne nepouzivaji a protoze jsem mu rekla,ze preferuji pekny, prirozeny tvar pred velikosti, navrhnul mi kombinci implantatu s liftingem(vysvetlil mi to jako posunuti dvorce). Melo by to probihat tak,ze po zasunuti implantatu pod sval,pres dvorec, me jeste v narkoze posadi,zhodnoti tvar prsou a rozhodne, jestli je nutny lifting nebo ne. Musim podotknout, ze operace bude zaplacena i s pripadnym liftingem a pokud k nemu nedojde, tak mi penize za tuto polozku budou vraceny. Zajimal by me nazor nasich odborniku na tento postup,ale i na implantaty saline v porovnani se silikonovou naplni, ktere se bezne uzivaji v Evrope.. predem dekuji za rady ..

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Souhlasím s předchozími plastickými chirurgy. Protézy plněné fyziologickým roztokem dříve nebo později propouští vodu přes chlopeň. I v Americe se nyní mohou používat silikony. Popsaná augmentace s mastopexí se u nás dělá běžně. Zdravím
Vážená paní, těžko lze komentovat cizí postup, dovolte mi pouze reálnou poznámku, za to, co zaplatíte v USA, byste měla letenku i domácí komfort s operací zde, ale to je vaše věc. Fyzioloickým roztokem plněné implantáty neužívám z následujících důvodů: 1. chlopňový uzavírací systém může být poruchový a např. vy se jeden ráno probudíte s jednim prsem prázdným, 2. cizí těleso zůstane cizím tělesem a myšlenka vyšší tzv. zdravotní bezpečnosti je jen mýtus, 3. implantáty jsou na pohmat měkčí, nežli je elasticita prsní tkáně, hezký večer doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 28. 1. 2007
Paní Ludmilo,saline-čili fyziologickým rozokem plněné implantáty u nás naštěstí dávat nemusíme.Zažila jsem je na stáži v Německu,kde bylo také přechodně moratorium na silikonovým gelem plněné implantáty,a mimo to,že unikaly,žblunkaly,byly nepřirozené.Všichni se těšili,až skončí zákaz a budou je měnit za silikony. Pokud mám informace i v USA je znovu možnost dávat silikonem plněné implantáty.Pokud máte možnost se rozhodovat,tak volte silikonové.Co se týká případné modelace,to se nedá na dálku posoudit,také nezminujete,zda jste kojila,nebo o máte před sebou.Všeobecně lze říci,že v USA dávají větší implantáty než v Evropě.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 6. 2007
Zvětšení prsou
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 8. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2008
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 11. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 11. 2008
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 10. 2009
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 8. 2012
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 7. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi