Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Silikony na objednávku-velikost 1200ml

ella
8. 2. 2010 · Poslední odpověď: 9. 2. 2010

som zo slovenska a mala by som zaujem o ovela vacsi silikonovy implantat ake su na trhu.najde sa vobec firma,ktora by vyrobila implantaty na objednavku?velkost1000-1200ml..mozte mi poradit?dakujem

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 9. 2. 2010
Dobrý den,

implantáty není problém zajistit, jak jsem již uvedl.
Prosím, objednejte se k nezávaznému konzultačnímu vyšetření.
Pěkný den,
S pozdravem,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Praha . 8. 2. 2010
Dobrý den, nejpoužívanější na našem trhu jsou implantáty značky Mentor a Natrelle / bývalé značky McGhan/ Bylo by dobré oslovit tyto firmy. Rovněž důležitá je i otázka plastického chirurga, který by takovouto operaci provedl a jak píše kolega Víšek, toto je již mimo běžnou normu a s velkým rizikem komplikací jak esteického výsledku operace tak podle mě i zdravotních. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 8. 2. 2010
Vážená slečno,

implantáty velkého objemu /jak požadujete 1000-1200 ml/ se vyrábějí na zakázku, jsou přibližně 3x dražší než běžně používané /cca 80 000 Kč za pár/. Pacientka musí implantáty předem zaplatit, pak se teprve budou vyrábět. Dovoluji si Vás upozornit, že pokud nějaké implantáty, alespoň o objemu cca 600-800 ml nemáte, je nutno poprsí zvětšovat postupně, na dvakrát. Rychlá extrémní jednorázová expanze by mohla způsobit velké komplikace až vyloučení hmot. Vše je nutno proto seriozně prodiskutovat s kvalifikovaným plastickým chirurgem. Upřímně řečeno, tahle věc, co požadujete, již opravdu není v běžné normě a takový typ operace je nutno opravdu důkladně prodiskutovat.

Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.

Související dotazy

Silikony 3500 ml na zakázku

Kasikovap
Kasikovap
7. 12. 2017 · Poslední odpověď: 11. 12. 2017

Dobrý, mám silikony 2000 ml na zakázku, nyní chci zvětšovat na 3500 ml? Polytech je na zakázku vyrábí. Kdo by byl ochotný mě odoperovat? Děkuji

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
máte-li pro to profesionální důvod, pak se to dá sice horko těžko ale snad pochopit...technicky vzato je to realizovatelné, jen pokud máte objem hrudníku pod prsy nejméně 100 cm, abyste ale nevypadala zcela bizardně , tak k tomu výšku nejméně 180 a váhu cca 95- 100 kg, ... je však nutno zdůraznit, že důsledky jsou velmi závažné a o to více, čím déle si budete chtít tento objem ponechat..nejspíše zkončíte s oboustranným odstraněním jak implantátů tak extremně roztažené tkáně v oblasti prsů a těžkým přetížením páteře vyžadujícím neurochirurgickou operaci, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 1. 2021
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 1. 2022
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2022
Zvětšení prsou
23 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 2. 2014
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 6. 2009
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 2. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi