Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Implantáty 450 ml

Uzivatel
22. 2. 2007 · Poslední odpověď: 30. 1. 2013

Dobry den, zajimaly by me dalsi nazory na implantaty 450 ml. Byla jsem na dvou konzultacich, na jedne mi bylo receno, ze zadny problem, na druhe mi to bylo rozmlouvano. Je takto velky implantat mozno voperovat bradavkou? A je mozne, aby prsa vypadala velka, ale prirozena? Je mi 37, jsem stihla, 178cm vysoka. Mam nyni 350 ml (svoje prsa jsem nemela skoro zadna). Potrebuji prsa opravit, ale zaroven uvazuji o zvetseni. Nemyslim si, ze by tech 10ml bylo o tolik moc vesti nebo ano? Ted,pri 350 ml se mi velka vubec nezdaji. Vim, ze bez osobni konzultace to nelze posoudit. Zajima me vseobecny nazor a jsem pripravena jit na dalsi konzulace a vse dukladne probrat. Dekuji V.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
22. 2. 2007
Dobry den. Zalezi na konstituci Vaseho hrudniku, ale u nas doporucujeme implantaty cca do velikosti cca 400ml. Hezky den
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
maximální objem, který jsem použila, bylo 1000ml a to jsou skutečně objemná ňadra, záleží na celkové konstituci, šíři hrudníku, při přístupu z periareolárního řezu samozřejmě na velikosti dvorce. Co je důležité si uvědomit, že velké implantáty jsou těžké a s tím je nutno počítat, budete-li chodit bez prádla, snadno prsy povadnou, hezký den doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 22. 2. 2007
Velikost implantátů, které lze použít, záleží na mnoha faktorech. Nelze Vám ale dobře poradit bez Vašeho vyšetření.Zdraví Dr Svoboda
Zdraví Dr Svoboda
Hradec Králové . 22. 2. 2007
Implantáty 450 ml jsou už skutečně nadprůměrné. K jejich implantaci je třeba vést i větší řez. V případě periareolárního přístupu by bylo vhodné, abyste měla průměr dvorce aspoň 5 cm. Nepíšete zda byla z tohoto přístupu provedena i první augmentace. Pojem přirozenosti je natolik subjektivní, že se k tomu mohu bez Vašeho vyšetření jen těžko vyjádřit. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 22. 2. 2007
Dobrý den, myslím, že takto velká prsa na štíhlém těle nemohou vypadat přirozeně. Jen okrajem rizdíl není 10 ml, ale 100ml. Na konzultaci samozřejmě můžete přijít.
s pozdravem MUDr. Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Hradec Králové . 22. 2. 2007
Dobrý den, jaký názor na to má lékař, který Vás operoval? Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2018
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2013
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 8. 2021
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 3. 2018
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 6. 2017
Zvětšení rtů
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 6. 2019
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 7. 2007
Zvětšení prsou
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 5. 2019
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 10. 2018
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 6. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi