Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Doplnění chybějícího objemu tváří, v drobnějším obličeji s jemnou kůží

Radmila · Černošice · Vytvořeno: 24. 10. 2020 · Aktualizace: 28. 10. 2020

Dobrý den. Ráda bych se někam nasměrovala, kdo poradí a pomůže. Nechci tedy žádnou operaci, tedy lifting. Mám ho za sebou asi před více jak 10 lety a už nechci. Vím, že je mnoho metod, a protože jsem laik, rada si nechám poradit, když se mi to bude líbit. Ráda bych lékaře asi z Prahy, neb sama žiji v Jílovém u Prahy. Lékaře hledám citlivého, ale přímého. Je mi 64 let a starám se o sebe. Jenže ono je to čím dále těžší :) Moje ošetření bych viděla tak v půli listopadu. Chtěla bych se tedy rovnou asi i objednat, pakliže si vyberu. Možná bych šla i do liposukce bříška, ale bez narkózy. Jsem majitelkou RS. Jsem jinak ale fit a chodící. Ale když nemusím narkózu, tak se jí vyhnu. Musela jsem sem napsat o jaký výkon mám zájem, ale já nevím, zda se hodí jen výplně jak se zde nabízí. Kolikrát je to sada ošetření...a to nechávám na osobní konzultaci.

Děkuji za info. Radka

5 odpovědÍ

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
  • ABClinic Art & Beauty

Nejlepší odpověď
    27. 10. 2020 ·

68 odpovědÍ

Milá paní Radmilo,
    záleží na tom, čeho přesně chcete dosáhnout. Obličej v průběhu let ztrácí objem, elasticita kůže se snižuje a tím celkové kontury obličeje povolují a tkáň klesá ve směru působení gravitace. Na obrázku vidím výrazný pokles tkání a ztrátu objemu. U moderních forem estetické péče se snažíme včas stimulovat hlubší vrstvy tkání a působit proti stárnutí. Pouhé doplnění objemu by u Vás mohlo vést k objemové hyperkorekci, jak to často vidíme. Proto bych nezatracoval operativní metody. Ve Vašem případě bych jako ideální řešení viděl face lift + neck lift, fatgrafting k doplnění objemu a laserový resurfacing pro optimalizaci pleti. Vše záleží na klientce, jak velmi chce svůj vzhled zlepšit.
    Na naší klinice pracujeme multioborově, tj. je-li potřeba, sejde se plastický chirurg s dermatologem (případně dalšími odborníky), aby posoudili daný případ a spolupracovali při jeho řešení. Pokud máte zájem o konzultaci, rádi se s Vámi sejdeme.
    S pozdravem
    MUDr. Patrik Paulis
    Plastický chirurg, vedoucí lékař kliniky ABClinic Art & Beauty

• MUDr. Andrea Musilová

28. 10. 2020 ·

12 odpovědÍ

Dobrý den, podle foto bych Vám doporučila některou z chirurgických technik k vypnutí tváří a krku než pouze nechirurgické metody (výplně, botox, lasery..).Podle mého názoru by efekt nebyl rozhodně tak viditelný a dlouhodobý. Bylo by nutné ošetření často opakovat a změny by mohly být jen malé, aby nedošlo k nepřirozenému finálnímu vzhledu.
    Často je dobré i oboje kombinovat. Já sama rozděluji klientky na ty, kterým stačí jen ošetření "bez skalpelu" a na druhou skupinu, kde je plastická chirurgie nezastupitelná. A pochopitelně určité množství je i někde mezi. Pokud umí lékař různé techniky kombinovat, tak je to nejlepší .
    Jinak samotná operace se nemusí provádět v celkové anestézii, 90 % lze odoperovat jen v lokálním znecitlivění event. v kombinaci se sedací.

dr. Musilová

• Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum

28. 10. 2020 ·

20 odpovědÍ

Dobrý den,
    dle fotografie bych jednoznačně viděl vyplnit kyselinou hyaluronovou nosoretní vrásky, další ev. neinvazivní metody ( mikrojehličkování, laser) ev. až po zhodnocení nálezu při klinickém vyšetření u nás.
    Nabízíme konzultaci v naší esteticko medicínské ordinaci v Říčanech. V případě zájmu se na nás můžete obrátit.
    MUDr. Radek Pavlíček, ved.lékař, Dermacentrum Říčany

• Dobrý den,
    dokážeme přesně posoudit na základě osobní a nezávazné konzultace u nás na Klinice YES VISAGE. Je to u každého člověka individuální.

S pozdravem
    MUDr. Tereza Gabryšová
    Klinika YES VISAGE

• Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

27. 10. 2020 ·

112 odpovědÍ

Na základě vaší fotografie bych doporučil 3 sezení redermalizace ke zlepšení kvality pokožky, následovaná laserem CO2 pro resurfacing, který utáhne, zvedne a odstraní vrásky a obnoví objemy dermálními výplněmi, které zvednou struktury.
    Na čelo bych se zlepšil botulotoxinem.
    Pokud máte nějaké dotazy, napište kdykoli.
    dík

Hledat další dotazy

Podobné dotazy

Povadly obličej, 39 let
mireditka · 19. 7. 2018
5 odpovědÍ
Výplň povadlých tváří
Radmila · 26. 12. 2016
10 odpovědÍ
Výplň hubených tváří
Larvina · 2. 10. 2020
2 odpovědi
Propadlé tváře
magdalenaw · 5. 11. 2008
2 odpovědi
6 odpovědÍ
Syslí tváře a druhá brada
Uzivatel · 18. 7. 2007
5 odpovědÍ

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.