Obličejová jóga po estetických zákrocích v obličeji

Obličejová jóga po estetických zákrocích v obličeji

JENY  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Může se prosím po botoxu, 3D niti ,profhilo i třeba po zvětšení rtů cvičit oblicejova gymnastika? Nedojde k rychlému spotrebovani materiálu? Děkuji
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 627 odpovědí
  • 120 Likes
Po aplikaci botoxu je obličejová gymnastika vhodná, u ostatních produktů byste měla být poučena aplikujícím lékařem.
J.Kačírková Medilip
SKIN CARE Liberec  |  Premium member  |  Liberec
  • 105 odpovědí
  • 49 Likes
Dobrý den,

obličejovou gymnastiku obvykle nedoporučujeme měsíc po ošetření, potom už bez problémů. Vždy je ale dobré informovat se u ošetřujícího lékaře a přizpůsobit doporučení konkrétnímu zákroku.

Hezký den,
MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
www.skincareliberec.cz
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová  |  Basic member  |  Chirurgie  |  Praha
  • 233 odpovědí
  • 76 Likes
Dobrý den,
znehybníte obličej botoxem a současně budete cvičit obličejovou gymnastiku - celé to nedává smysl. Obličejová gymnastika a masáže jsou samozřejmě skvělé a prospěšné, protože stimulují svaly, zpevňují podkoží, botox dělá pravý opak. Co se týká výplňových materiálů, tak samozřejmě zvýšením prokrvení (při masáži a gymnastice) se urychluje odbourávání. Obličejová gymnastika a masáže jsou naopak doporučovány po bioplastických výkonech v pozákrokovém období i samozřejmě v dalším období ke zvýšení efektu.
Podrobnosti najdete na mých stránkách.
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Bioplastica s.r.o.
1. klinika bioplastické chirurgie
XXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Jana Synková  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Plzeň
  • 147 odpovědí
  • 50 Likes
Dobrý den,

doporučujeme provádět obličejovou gymnastiku až za měsíc a půl po zákroku. Popřípadě konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Hezký den.

Hana Königová, DiS.
Genesys Medical
Recepce

Související recenze a zkušenosti

MiriamTr 1.3.2018
Spokojený/á

Chtěla bych velmi poděkovat týmu V-clinic, za nádherně vyplněné rty. Zákrok byl téměř bezbolestný a s výsledkem jsem velice spokojená. Mohu všem doporučit!!!

5 Likes   30 Komentářů  
Hela H. 14.3.2011
Spokojený/á

Jmenuji se Helena H., je mi 45 let a v roce 2006 po nepříjemném rozchodu s partnerem jsem markantně zhubla, i když to nebylo nemilé, myslím to zhubnutí, ale tím se mi prohloubily vrásky v obličeji. Začala jsem přemýšlet ... Více 

5 Likes  

Injekční výplně - Související videa

Doktor ve Vašem okolí