Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Tekuté nitě Ellanse - osobní zkušenosti

Anonymní
regi6153118
Praha · Vytvořeno: 4. 4. 2016 · Poslední odpověď 2. 11. 2018

Tekuté nitě EllanseDobrý den, zajímala by mě osobní zkušenost s tekutými nitěmi Ellanse. Máte je někdo (jak dlouho a jak to vypadá, event. mění se to v průběhu času vzhledově - otoky, bouličky apod.?). Dá se toto aplikovat i do oblasti pod oči? Pokud ano, za jak dlouho po výplni s kyselinou hyaluronovu? Měla jsem v únoru aplikovaný Teosyal Redensity Eye, ale kvůli neustupujícímu otoku (ještě stále patrný i po 2 měsících) jsme to nakonec rozpouštěli (celkem 3x, ale vzhledem k mírnému otoku, který je i nyní, tam možná ještě nějaká výplň je). Předtím jsem měla několikrát Volbellu a ta byla bez problémů... Předem děkuji za odpovědi.

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Jana61626
    Doporučený člen
    2. 11. 2018
    Nejlepší komentář

    Známá je po aplikaci ellanse přímo pod oči kde se jí utvorily otoky, boule a hrudky takové vazivove provazce. Léčí se již přes dva roky. Lékařka ji nedokázala pomoci a tak to musí řešit na jiné klinice injekce kortikoidy! Pod oči se to nesmí aplikovat na to je leták přímo od ellanse, ale bohužel i tak to někdo aplikuje. Není sama v takovém stavu! Bohužel je ví E poškozených podobné jako po metacrillu, ale ten má ještě horší průběh.

  • Anonymní
    regi6153118
    11. 4. 2016

    Pod oči, ne pod obočí.....

  • Anonymní
    evik94516
    10. 4. 2016

    ..vy jste měla aplikovanou výplň pod obočí? A z jakého důvodu? Pokud vím, tam se výplň nikdy neaplikuje....

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama