Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení prsou a fibroadenom

Uzivatel
15. 1. 2007 · Poslední odpověď: 25. 4. 2012

Dobrý den, v 16 letech jsem si našla v prsou "fibroadenom", který prý není třeba odstranit, ale nabídnuto mi to bylo, nepodstoupila jsem tento zákrok. Nyní mi je 31 let, čekám druhé dítě a po kojení bych ráda podstoupila zvětšení prsou. Je vhodné tyto fibroadenomi odstranit? Dá se to zároveň vyřešit s implantáty? Byla by celá operace na mé náklady? Děkuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 16. 1. 2007
Vážená paní, poradit Vám mohu až po Vašem podrobném vyšetření. Rozhodně byste ale měla navštívit mammologickou poradnu.
Zdraví
Dr Svoboda
Premium
MUDr. Libor Polák
3 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj... . 16. 1. 2007
Dobrý večer.Ve Vašem případě bych doporučoval mammologické vyšetření a jestliže mamolog nebude nic namítat,je možné augmentaci provést.V případě,že by se fibroadenom vyskytl v oper.poli,tak bych ho odstrani,zbylé bych ponechal a doporučil pravidelně sledovat.Cena zákroku včetně implantátu je 45 000 Kč.
Jestliže Vám bude vyhovovat jedno z mých pracovišť v Brně anebo na severní Moravě,rád Vás uvítám na konzultaci.
S pozdravem,MUDr.Libor Polák,
kdy jste byla na vyšetření na mammologii? před každou kosmetickou operací prsů svým pacientkám toto vyšetření naléhavě doporučuji právě z preventivních důvodů, s pozdravem doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 15. 1. 2007
Dobrý den, děkuji za dotaz.Zvětšování prsů je vhodné provádět v případě, kdy mammolog rozhodne, že pacientka je zdráva a v dané chvíli nehrozí zhoubný proces v prsu.Odstraňování fibroadenomu v jedné době se zaváděním implantátů bych nedoporučoval, pokud by ložisko neleželo přímo operované vrstvě.Dr.Remeš,
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 4. 2010
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 11. 2015
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 12. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 10. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 2. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 11. 2008
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 10. 2013
Zvětšení prsou
33 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 4. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 11. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi