Zvětšení prsou jinak než plastikou?

Zvětšení prsou jinak než plastikou?

pudlík  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den je mi 33 let a chtěla bych mít trochu větší poprsí jde to něják kromě plastiky
MUDr. Libor Streit Ph.D.  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Brno
  • 36 odpovědí
  • 25 Likes
Dobrý den,
pokud plastikou myslíte "zvětšení prsou implantáty", tak existuje alternativa - "zvětšení prsou vlastním tukem". Metoda je vhodná pro ženy, které mají dostatek tukové tkáně v místě, odkud se odebírá liposukcí, a chtějí zvětšení cca o 1 velikost.
S pozdravy
Libor Streit
  • 3 odpovědí
dobrýý den já moc tuku na sobě nemám jedině na stehnech trochu ,a kolik to tak stojí
  • 3 odpovědí
Dobrý den děkuji,to znamená zajímavě
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová  |  Basic member  |  Chirurgie  |  Praha
  • 312 odpovědí
  • 77 Likes
Prsa lze modelovat pomocí bioplastiky. Nelze ale touto metodou zvětšovat o velký objem. Veškeré informace najdete na stránkách bioplastica.cz včetně srovnávacích metod.
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Bioplastica s.r.o.
1. klinika bioplastické chirurgie
bioplastica
  • 3 odpovědí
Dobrý den moc děkuji
KralovaLucie  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Chtěla jsem větší, pevnější prsa dlouhá léta... cpala se práškama a co myslíte?? Pomohlo mi to? Ne.. nepomáhalo nic spíš jsem si to jen zezačátku myslela protože jsem moc a moc chtěla... Takže jsem začala uvažovat o plastice a váhala nad ní pěkných pár let až jsem se rozhoupala a po zkušenosti to můžu všem které chtějí opravdu větší prsa, jen doporučit. Alespoň já jsem teď moc spokojená. Zákrok jsem si nechala udělat v Aesthevita v Praze kde se ke mě mimochodem chovali moc pěkně, všechno mi trpělivě vysvětlili abych věděla do čeho jdu.Všichni tam byli velice profesionální takže za mě doporučuji
LivkaOlivie  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Prsa sem si nechala zvětšit na klinice Aesthevita a rozhodně bych do toho šla znovu kdybych se měla po druhé rozhodnout. Nic jiného mi nikdy nepomoho, až plastika... prášky jsou podle mého na nic, jen tahačka na peníze

Reakce na LivkaOlivie

Lucinecka2210  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
LivkaOlivie): Kdo vám tam dělal tu plastiku?? a jakou metodou jste si nechala zvětšit? Já uvažuji o metodě zvětšení vlastním tukem..

Poraďte se s odborníkem v oboru Zvětšení prsou (Augmentace)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí