Zvětšení prsou jinak než plastikou?

Zvětšení prsou jinak než plastikou?

pudlík  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den je mi 33 let a chtěla bych mít trochu větší poprsí jde to něják kromě plastiky
MUDr. Libor Streit Ph.D.  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Brno, Ostrava
  • 34 odpovědí
  • 25 Likes
Dobrý den,
pokud plastikou myslíte "zvětšení prsou implantáty", tak existuje alternativa - "zvětšení prsou vlastním tukem". Metoda je vhodná pro ženy, které mají dostatek tukové tkáně v místě, odkud se odebírá liposukcí, a chtějí zvětšení cca o 1 velikost.
S pozdravy
Libor Streit
  • 3 odpovědí
dobrýý den já moc tuku na sobě nemám jedině na stehnech trochu ,a kolik to tak stojí
  • 3 odpovědí
Dobrý den děkuji,to znamená zajímavě
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová  |  Basic member  |  Chirurgie  |  Praha
  • 301 odpovědí
  • 67 Likes
Prsa lze modelovat pomocí bioplastiky. Nelze ale touto metodou zvětšovat o velký objem. Veškeré informace najdete na stránkách bioplastica.cz včetně srovnávacích metod.
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Bioplastica s.r.o.
1. klinika bioplastické chirurgie
bioplastica
  • 3 odpovědí
Dobrý den moc děkuji
Související recenze a zkušenosti
Zvětšení prsou v Kolínském sanatoriu
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Byla jsem v Kolínském sanatorium na zvětšení prsou. Všem moc děkuji za péči kterou vynaložili, paní ředitelce a panu doktorovi za super odvedenou práci. Mají zlaté ručičky ☺. Prsa jsou překrásná .... Více 
Splnila jsem si životní sen
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Dobrý den, Jmenuji se Márkéta, je mi 25 let, vážím 50 kg a měřím 161 cm. Moje prsa byla tzv. 0. V září jsem intenzivně zacala přemýšlet o zvětšení prsou a přesvědčovat i svého manžela. Z... Více 

Související videa

Doktor ve Vašem okolí