Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Moje tělo odmítá implantáty

nebe
17. 3. 2014 · Poslední odpověď: 20. 3. 2014

Mám měsíc po augmentaci , hojení proběhlo dobře , po týdnu žádné bolesti, ale po třech týdnech jsem si všimla , ze mám na každém konci jizev takové bouři kdy vodnate z jedné i něco teklo , doktor mi do toho střízlivý a teklo to hodně a teče mi to stále. Závěr od pana doktora je , ze moje tělo implantáty nechce a tak proti nim bojuje a mám tři možnosti, implantáty vyndat , počkat , jestli se stane zázrak a tělo je přijme a třetí možnost je , ze implantáty tělo vytlačí samo jizvou ven . Nikdy jsem o tom nikde nečetla a tak bych chtěla slyšet i zkušenosti někoho jiného , pochopitelně jsem z toho smutná a chtěla, bych vědet, jestli mám nějakou šanci.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 3. 2014
Pokud máte pocit, že léčba Vašeho operatera není uspokojivá, objekltivizujte si situaci u jiného plastického chirurga zkušeného v této problematice. Takto na dálku je těžko něco řešit. To, že tělo nepřijímá implantát ze silikonu je opravdu obrovská vzácnost. Patrně v tom budou jiné aspekty. Zkuste zajít ještě někam jinam a nechat si porovnat léčebný postup.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 18. 3. 2014
Těžko soudit po internetu.Žřejmě máte řezy pod prsy.Rána může být infikovaná nebo se nejspíš infikuje.Možná tam byl jen serom,který vytekl .Asi bych odebrala kultivaci,nasadila ATB a pokusila se o resuturu.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Hledám lékaře XL implantáty

helloitsme
helloitsme
20. 2. 2018 · Poslední odpověď: 20. 3. 2018

Hello, I have 390 cc anatomical Implants over muscle. Now I want to do a breast lift with big implants, 600-700 cc, like in my wish picture. I want them to be closer togheter and round, like in the picture.


Dobrý den. Mám 390 ml anatomické implantáty nad sval. Teď bych chtěla výtah s velkými implantáty, 600-700 ml, chci, aby byli blíž jako na obrázku.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 3. 2018
Pokud to půjde zvětšit více prsa pomocí implantátů můžeme. Musím Vás předem vyšetřit.
Na konsultaci se můžete objednat na 607990077, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 4. 2007
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 11. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 10. 2022
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 5. 2009
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 6. 2017
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 3. 2015
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 7. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 7. 2019
Změna pohlaví
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi