Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Atrofická jízva po neštovicích na čele

MichaelaCern · Praha · Vytvořeno: 26. 10. 2020 · Aktualizace: 3. 11. 2020

Dobrý deň,

keď som mala neštovice ako malá, tak som si odlupla jednu chrastu priamo na čele. Ostala mi atrofická jízva a rada by som sa spýtala, tym že jazvu mám už cca 20 rokov, či je možné s tým ešte niečo urobiť? Som zmierená s tým, že jazva asi nikdy nezmizne úplne, ale aspoň korekcia... Ďakujem.

4 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
  • MUDr. Barbora Veselá

3. 11. 2020 ·

5 odpovědÍ

Dobrý den, také by jsem doporučila výplň kyselinou hyaluronovou, k doplnění chýbajúceho propadu.
    S pozdravem Veselá

• IP Beauty

3. 11. 2020 ·

315 odpovědÍ

dobrý den, je možná kombinace laserových ošetření a výplní kyselinou hyaluronovou. Postupným ošetřováním se dá dosáhnout dlouhodobých výsledků. S pozdravem, MUDr. Radek Poláček, IP Beauty Kladno

• Dobrý den,
    doporučuji začít osobní a nezávaznou konzultací u nás na Klinice YES VISAGE, kde zhodnotíme a doporučíme pro Vás vhodný postup.

S pozdravem
    MUDr. Zuzana Macková
    Klinika YES VISAGE

• Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

29. 10. 2020 ·

112 odpovědÍ

Dobrý den,
    Na základě fotografie, podle mých zkušeností, nejlepší, nejrychlejší a nejdostupnější volbou pro vás bude použití dermálních výplní. Cena na naší klinice by byla 4500 Kč a trvala by asi 12 měsíců.
    s pozdravem

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.