Jak se zbavit jizvy po augmentaci 8 měsíců

Jak se zbavit jizvy po augmentaci 8 měsíců

Lucia  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 7 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den, chtěla bych se zeptat a poprosit o nějakou radu. Jsem 8 měsíců po augmentaci jsem velice spokojená ale spousta žen tu píše jizvy nemají skoro vůbec vidět já mám 8mesicu po a jizvy mi bohužel moc nezmizely. Nějaké rady slušnosti prosím?? Nebo třeba leaser?? Má někdo zkušenost moc vám všem děkuji za odpověď
IP Beauty  |  Premium member  |  Kladno
  • 337 odpovědí
  • 125 Likes
Já mám výbornou zkušenost s aplikací plasmy, případně enzymů. Laser je také samozřejmě výborný
  • 7 odpovědí
  • 7 Likes
Moc vám děkuji za odpověď můžu poprosit o větší info o co jse přesně jedná a případnou cenu?

Reakce na Lucia

• 7 odpovědí
  • 7 Likes
ještě jsem našla tento gel. Máte sním někdo zkušenost? Dermatix SiGel. A pomůže mi na jizvy po 8 měsích nebo je to jen na čerstvé jizvy? Moc děkuji za odpověď

Reakce na Lucia

IP Beauty  |  Premium member  |  Kladno
  • 337 odpovědí
  • 125 Likes
jedná se metodu, kdy se vám odebe krev, ta se zcentrifuguje a zpět, přímo do jizvy se aplikuje krevní plasma. Ta jizvu naruší, zároveň krevní destičky na sebe nalákají další buňky imunitního systému, které přetvoří kolagenové vazivo v jizvě. Enzymová terapie působí tak, ze se přímo enzymem rozpouští kolagen v jizvě a fibroblasty na to reagují novotvorbou, která už je daleko esteticky příznivější. Je potřeba asi 3-5 aplikací, každá stojí vva 150é Kč. pokud chcete, mohu vám poslat fotku před a po
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1252 odpovědí
  • 405 Likes
Pomuže co2 frskčni laser

Související recenze a zkušenosti

Petra 30.1.2018
Spokojený/á

Dobrý den všem, Pan doktor Slaninka je naprostý profesionál ve svém oboru. Jak přístupem, tak umem. Měla jsem velmi těžký úraz a málem jsem přišla o nohu. Pan doktor mi vrátil to, že můžu opět nosit sukně a kraťasy. Jizv... Více 

4 Likes   1 Komentář  

Korekce jizev - Související videa

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí