Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Korekce jizvy laserem

HanaV · Mikulov · Vytvořeno: 23. 10. 2020 · Aktualizace: 28. 10. 2020

Jsem 7 týdnů po reoperaci jizvy (excize v obličeji) a byl mi doporučen leser-Co2 a Plexr laser. Není to moc brzo od operace? Raději se ještě obracím o názor dalších odborniků. Děkuji

4 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
  • Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum

28. 10. 2020 ·

20 odpovědÍ

Dobrý den,
    abychom se mohli vyjádřit k řešení Vašeho problému, je nutno jizvu posoudit klinicky, poté zvolíme optimální metodu - biostimulační laser, kryoterapie, CO2 laser, plasmový regenerátor (Plexr).
    V případě zájmu se na nás můžete obrátit.
    MUDr. Radek Pavlíček, Dermacentrum

• Dobrý den,
    záleží na druhu dané jizvy. Původ jizvy nehraje při odstraňování žádnou roli. Důležité je, abyste se na lékaře obrátili včas, protože s jizvami mladšího data se snáze bojuje. Laserová technologie je na jizvy nejúčinnější.

S pozdravem
    MUDr. Tereza Gabryšová
    Klinika YES VISAGE

• MUDr. Barbora Veselá

27. 10. 2020 ·

5 odpovědÍ

Dobrý den, jizva se vyvíjí až rok, ale je dobré s ní začít "pracovať" brzy. (Někdy klidně již po měsíci od vzniku. ) Důležité je zvolit správný postup ošetření. Záleží na druhu jizvy, zda je vystouplá nebo naopak vpáčená, tuhá nebo měkká a na dalších faktorech. Na klinice nabízíme i ošetření laserem stimulující kolagen smooth mode nebo frakční ošetření.
    Hezký den
    Veselá

• Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

27. 10. 2020 ·

112 odpovědÍ

Opravdu to záleží na „vyspělosti“ cikatrizace. 7 týdnů může být rozumných, ale je třeba je podrobně vyhodnotit. Pokud máte zájem o konzultaci, napište mi kdykoli.
    dík

Hledat další dotazy

Podobné dotazy

Korekce jizev
ajinac307186 · 21. 9. 2015
7 odpovědÍ
Jizva na obličeji - korekce
Majni · 9. 10. 2017
3 odpovědi
Korekce jizvy u 2letého dítěte
Martinasaulich · 2. 10. 2020
2 odpovědi
Korekce jizvy na čele
simonacek23368831 · 22. 6. 2016
11 odpovědÍ
5 odpovědÍ

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.