Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Korekce jizvy laserem

HanaV · Mikulov · Vytvořeno: 23. 10. 2020 · Aktualizace: 28. 10. 2020

Jsem 7 týdnů po reoperaci jizvy (excize v obličeji) a byl mi doporučen leser-Co2 a Plexr laser. Není to moc brzo od operace? Raději se ještě obracím o názor dalších odborniků. Děkuji

4 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
 • Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum

  Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum

  28. 10. 2020 ·

  31 odpovědÍ

  Dobrý den,
  abychom se mohli vyjádřit k řešení Vašeho problému, je nutno jizvu posoudit klinicky, poté zvolíme optimální metodu - biostimulační laser, kryoterapie, CO2 laser, plasmový regenerátor (Plexr).
  V případě zájmu se na nás můžete obrátit.
  MUDr. Radek Pavlíček, Dermacentrum

 • Dobrý den,
  záleží na druhu dané jizvy. Původ jizvy nehraje při odstraňování žádnou roli. Důležité je, abyste se na lékaře obrátili včas, protože s jizvami mladšího data se snáze bojuje. Laserová technologie je na jizvy nejúčinnější.

  S pozdravem
  MUDr. Tereza Gabryšová
  Klinika YES VISAGE

 • MUDr. Barbora Veselá

  MUDr. Barbora Veselá

  27. 10. 2020 ·

  6 odpovědÍ

  Dobrý den, jizva se vyvíjí až rok, ale je dobré s ní začít "pracovať" brzy. (Někdy klidně již po měsíci od vzniku. ) Důležité je zvolit správný postup ošetření. Záleží na druhu jizvy, zda je vystouplá nebo naopak vpáčená, tuhá nebo měkká a na dalších faktorech. Na klinice nabízíme i ošetření laserem stimulující kolagen smooth mode nebo frakční ošetření.
  Hezký den
  Veselá

 • Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

  Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

  27. 10. 2020 ·

  117 odpovědÍ

  Opravdu to záleží na „vyspělosti“ cikatrizace. 7 týdnů může být rozumných, ale je třeba je podrobně vyhodnotit. Pokud máte zájem o konzultaci, napište mi kdykoli.
  dík

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.