Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Cena bandáže žaludku

Anonymní
Ivanka1
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 10. 5. 2009 · Poslední odpověď 24. 9. 2017

Dobrý veče,chtěla jsem se zeptat,zdali bych mohla podstoupit bandáž žaludku je mi 33 let, mám 3 děti,měřím 164cm a vážím 92kg.Chtěla bych opravdu zhubnout pořád mě bolí záda a i stoho důvodu že mám prsa velikosti 7.Ještě se chci zeptat kolik by stál takový zákrok.Předem děkuji za odpověd Ivana

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    katerina579013
    24. 9. 2017

    Zdravím,jak jste se k ním dostala ? Rovnou jste tam jela a domluvila se, nebo?

  • BMI chirurgie, a.s.

    BMI chirurgie, a.s.

    28. 2. 2011

    Dobrý den paní Marcelo,

    doporučuji Vám bezplatnou konzultaci v naší bariatrické poradně, kde se s lékařem dohodnete na možných variantách řešení Vaší obezity. Naše zařízení se specializuje na léčbu obezity, vč. chirurgické cesty (bandáž žaludku, resekce žaludku). Úhrada zdravotního výkonu se realizuje přes pojišťovnu, se kterou máme uzavřenu smlouvu. Další informace Vám ráda poskytne naše recepční, u které se můžete objednat. Tým BMI Chirurgie,a.s. BRNO ************************

  • Anonymní
    marcela_netusil55989
    28. 2. 2011

    DOBRY DEN STRAŠNĚ RÁDA BYCH CHTĚLA ZHUBNOUT ALE NEDAŘÍ SE MĚ TO.UŽ NEVÍM KDE MÁM ZAČÍT PROTOŽE JSEM SNAD VYSKOUŠELA VŠECHNY DIETY,ALE BEZ USPĚCHU,JSEM STÁLE UNAVENÁ,PODRÁŽDĚNÁ A BEZ NÁLADY DO ŽIVOTA,NAŠLA JSEM VÁS PŘES INTRNET A DOUFÁM ŽE MĚ PORADÍTE,JE MĚ 28 LET A MÁM VELKOU NADVÁHU A MOC SE TRÁPÍM,ASI PŘED 5ROKY JSEM BRALA PRÁŠKY ADYPEX ZE KTERYCH JSEM SICE ZHUBLA ALE BYLA JSEM NATOM DOST ŠPATNĚ! CHTĚLA BYCH UŽ ZHUBNOUT A MÍT ZE ŽIVOTA RADOST.MÁM ŠANCI??? MOŽNÁ MĚ POMŮŽE BANDÁŽ ŽALUDKU.DĚKUJI ZA ODPOVĚD. MARCELA Z BRNA

  • Anonymní
    Alena55863
    25. 2. 2011

    Dobrý den,a tam jí dělaj bez doporučení?

  • Anonymní

    Lyna

    7. 8. 2009
    Nejlepší komentář

    Ahojky najděte si na netu ISCARE tam dělaj bandáž našla jsem si to taky a hradí to pojištovna já jsem po operaci 10 dní a je to super.Ahoj

  • MUDr. Martin Hrubý

    · 14. 5. 2009

    Vážená Ivano,
    Vaše BMI 35 je hraniční pro indikaci baritrického výkonu.Podle stávajících pravidel je při tomto BMI operační výkon indikován pouze v případě dalších souvisejícíhc onemocnění, jako cukrovka, hypertense apod. Každopádně doporučení k operaci vydává lékař -obesitolog, tedy lékař,který se zybývá konservativní kéčbiou obezity. V případě, že Vám obesitolog doporučení vystaví, je možné operaci provést.

    S pozdravem
    MUDr.Martin Hrubý

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama