Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bandáž žaludku- Ústí nad Labem

Anonymní
Lucie189450
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 10. 1. 2013 · Poslední odpověď 17. 1. 2013

Dobrý den, je mi 32 let (2 malé děti)a mám silnou obezitu, snad od narození. Už jsem vyzkoušela asi vše co se dalo, praktický lékař docela bez zájmu. Mám onemocnění srdce a ledvin. Lékaři při kontrolách naléhají na hubnutí, jako kdybych chtěla být tlustá, každá žena chce být krásná a hubená. Hubnutí má u mne opačný efekt. Poslední dobou přibírám strašnou rychlostí.Chtěla bych bandáž žaludku, ale nemohu nějak najít žádnou obezitologickou či jinou ambulanci v Ústí nad Labem. Poradí někdo? děkuji

15 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    aja190083
    17. 1. 2013

    Dobrý den,já jsem z Teplic a myslím,že tu dietolog není a nebo o něm nevím.V každém případě já sama jsem se objednala ke konzultaci na kliniku ISCARE.Nepotřebují tam doporučení od žádného lékaře.Tedy doufám :-) ,takhle to píší na vebovkách.Zdravím a přeji úspěchy,také v ně doufám :-)

  • Anonymní
    Lenka3211
    14. 1. 2013
    Nejlepší komentář

    Nejdříve si domluvíš konzultaci. Když se s dr domluvíš na operaci tak budeš mít kolečko. To je sono, gastro, psycho a nutriční dr. Čekala jsem na kolečko 2 měsíce protože jsem to chtěla v jeden den. Pokud tě všichni doktoři pustí, že je vše ok, tak mi ještě ten den dala dr termín operace. Bylo to za měsíc. Po operaci ležíš jeden den a druhý jedeš domů. Stehy si necháš vytáhnout u svého lékaře a na kontrolu jedeš za měsíc. Momentálně jezdím po 3 měsících, ale po roce se ta lhůta jistě prodlouží,pa Lenka.

  • Anonymní
    Lucie189450
    13. 1. 2013

    Děkuji moc za informace, i negativní jsou určitě potřeba k rozhodování, jsou to zkušenosti a ty je třeba zvažovat, vždycky. Taky bych nerada hned šla pod kudlu. Ale, ono to už asi jinak nepůjde. Pomalu se stydím vyjít z bytu. Lékařka mi dala telefon na nějakou doktorku v Teplicích, ale nikdo se mi neozýval. Tak asi budu muset do té Prahy stověžaté.
    Jak časté jsou kontroly? Nevíte náhodou?

  • Anonymní
    Lenka3211
    13. 1. 2013

    Ještě jednou, řekla mi, že tubulizace je nevratná, ale žaludek se opět může roztáhnout a jinou operaci mi neprovede, protože je žaludek zjizvený, a proto mám bandáž, protože pokud by selhala nějakým způsobem, tak jsou i jiné způsoby, ale v tom jste trochu zkušenější, protože já se po ničem jiném nepídím, a 36 kilo za 10 měsíců si myslím je perfekt důkaz paaaaa a přeji všem, at jim vše vyjde jak si to přejí

  • Anonymní
    Lenka3211
    13. 1. 2013

    Kdyby mi toto neřekla moje ošetřující lékařka, pí Dvořáková, tak to zde nepíši..původně jsem tubu chtěla , ale odradila mě od toho, což jsem již psala.A jinak se nechci hádat, napsala jsem jak mi je a je na každém co si zvolí pokud se sám vyžere jako já.

  • Anonymní
    verka
    13. 1. 2013

    ale udělá..... dělají se retubu, bypassy z původní plikace nebo tubu, diverze...znám už celkem dost lidí, kteří toto podstoupili a už vůbec nemluvím o odstranění bandáží a následných reoperací....moc nechápu, proč zde píšeš věci, které vůbec nemáš ověřené - konkrétně mám na mysli toto "a pak už žádnou jinou operaci ti nikdo neudělá, protože je žaludek zjizvený"...nejprve pozorně čti, sbírej info a potom piš ;)

  • Anonymní
    Lenka3211
    13. 1. 2013

    Já jsem spokojená...a píšeš...bandáž již nikdy...šla jsi do toho, holt ti to nevyšlo. Můžeš říct svůj názor, ale já naopak bandáš doporučuji, a když si necháš uříznout žaludek, tak se ti samozřejmě neucpe, ale roztáhnout se může za pár měsíců..let také a pak už žádnou jinou operaci ti nikdo neudělá, protože je žaludek zjizvený, původně jsem toto chtěla podstoupit a ustoupila jsem...a čersvou zeleninu nevynechávám, ani ovoce ani maso...zajímalo by mě co jsi jedla, když jsi toto vše vynechávala :-)

  • Anonymní
    Olca
    12. 1. 2013

    Tak bandáž již nikdy. Měla jsem jí 5 let a samé problémy. Jsou jiné a dovolím si říci, lepší typy bariatrických operací než bandáž, např. sleeve resekce či by-pass. Výraznější úbytky bez zvracení a vynechávání potravin jako je čerstvá zelenina, ovoce, pečivo či maso. Takže jediné moje doporučení - ZVAŽTE do čeho chcete jít.

  • Anonymní
    verka
    12. 1. 2013

    a tady je přímo téma s problémy s bandážemi - od samotných pacientů, kteří to bohužel zažili, prožili.... http://forum.bandingklub.cz/viewtopic.php?f=52&;t=1475

  • Anonymní
    verka
    12. 1. 2013

    už jenom proto, že bych si musela loupat ovoce, zeleninu, nemohla jíst těstoviny, rýži atd, že mě to ucpává bych nevolila bandáž....lidi než se pro něco rozhodnete, dobře si vše rozmyslete, najděte si co nejvíce informací o různých typech operací a potom teprve jděte pod kudlu, at dříve nebo později nelitujete svého rozhodnutí ;)
    informace o všech typech operací najdete tady http://www.bandingklub.cz/operacni-lecba-obezity.phtml nebo přímo tady na bariatrickém foru http://forum.bandingklub.cz/viewforum.php?f=35

  • Anonymní
    Lenka3211
    12. 1. 2013

    Ne , občas něco vyzvracím, ale to každý sám vychytá co nejde jíst. Nejvetší problém mám s rýží. Miluji jí, ale ucpává mě, tak jí jím minimálně a koušu jak blázen, nejím nic se šlupkou, jako je rajče, jablko atd, loupu to, Paprika mi třeba vůbec nevadí. Ale jinak v pohodě. Musím jíst pomalu a kousat. Když jím, tak nepiji, až tak hodinku po jídle, někdy i o trochu dříve. Lenka

  • Anonymní
    anonym89218
    12. 1. 2013

    Ahoj,Leni a jaké to bylo po operaci ,měla jsi ty potíže s jídlem,jak všude uvádějí?Marcela

  • Anonymní
    Lenka3211
    10. 1. 2013

    Já byla v Praze v Iscare...jsem z Klášterce nad ohří. Číslo na recepci je 800203233. Jezdím tam autobusem a z florence jsem tam metrem a mhd za 15 minut. Lenka....za 10 měsíců jsem shodila 36 kg. Lenka

  • Anonymní
    Lucie189450
    10. 1. 2013

    Děkuji za info...

  • Anonymní
    anonym133342
    10. 1. 2013

    V Ústí nevím o ambulanci,kde provádějí bandáž žaludku. Zkuste zavolat na OB Kliniku Praha č.tel.255725111, e-mail: info@obklinika.cz.
    Kamila

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama