Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nárok na bandáž žaludku přes pojišťovnu

Anonymní
Paja00
Brno · Vytvořeno: 27. 9. 2010 · Poslední odpověď 17. 2. 2022

Dobry den jemi 20let,merim 185 cm,vazim 126 kg. Sem docela uz zoufaly. Nedari se mi zhubnout,kdykoliv zhubnu,jedno utolik naberu. Mam potize s vahou uz od malicka. Mam astma,chornicky zanet ledvin,vysoky krevni tlak. Chtle bych se zeptat zda mam narok na bandaz zaludku placenou pojistovnou. Obezitologa navstevuji.

102 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    hrubka
    17. 2. 2022

    Paja00
    Bandáž žaludku je již zastaralá metoda a ustoupilo se od ní. Nyní se dělá tubulizace nebo bayypass žaludku. Jste vhodný kandidát na operaci. Doporučil Vám se podívat na www.mojelecbaobezity.cz a nejdete si tam nemocnici ve svém okolí.
    Stačí se objednat a vše Vám operatér vysvětlí.

  • Anonymní
    ProduceFruit
    16. 2. 2022

    K jakému doktorovi chodíte? Nabízí jen operaci?

  • Anonymní
    slamenka
    31. 3. 2021

    gabriela874923 - většinou to mají ty kliniky u sebe napsané. Když mrkneš na záložky kliniky tady na webu a najdeš si tu co je u tebe nejblíž. Většinou je tam i nějaká konzultace jak by to celé probíhalo a co bys potřebovala všechno udělat atd.

  • Anonymní
    Gabriela874923
    3. 2. 2020
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat .Když postoupím operaci a schodim ty přebytečná kila na kolik vyjde operace aby mě odebrali tu přebytečnou kůži . Mám to převislé břicho.Děkuji za odpověď

  • Anonymní
    Bast
    16. 12. 2019

    Dobry den chtela bych se zeptat kde se mam objednat dekuji

  • Anonymní
    zuzana_s200961
    29. 5. 2013

    Dobrý den.

    Zajímá mne, zda můžu podstoupit bandáž žaludku na vlastní náklady. Moje Bmi je 31. Mám pouze 155cm a moje váha po vysazení antikoncepce stoupla z únosných 60-65 na 75 kg a nemůžu to shodit.. Mám problémy se zádama, cítím se opravdu těžká a nechci čekat až budu mít 35 a víc. Mám ze sebe opravdu mindrák, takhle silná jsem snad nikdy nebyla.. Desí mne, že přídu do jiného stavu a přiberu dalších 10-20 kg. Sem pořád ve stresu a nemůžu otěhotnět.. děkuji

  • Anonymní
    amandasro
    6. 3. 2013

    170cm,91kg,bmi 31 balónek ano nebo ne?jsem čid zaměstnána u invalidní agentury hs na kolik by mě to přišlo peněz?děkuji za info

  • Anonymní
    amandasro
    6. 3. 2013

    170cm,91kg,bmi 31 balónek ano nebo ne.jsem invalidní (špatně se pohybuji )pracuji v invalidní agentúře hs.děkuji za info

  • MUDr. Martin Hrubý

    · 6. 3. 2013

    Vážená B.,
    indikační kriteria pro bariatrické operace jsou uvedena na této stránce výše naprosto přesně, tato kritéria jsou platrná i v roce 2013.

    S pozdravem
    MUDr.Martin Hrubý

  • Anonymní
    Barbina84
    5. 3. 2013

    Dobrý den,je mi 28let, měřím 160cm a vážím 99kg. je možná hrazená bandáž žaludku?? Děkuji B.

  • OB Klinika

    OB Klinika

    · 19. 2. 2013

    Dobrý den Berto, pokud máte zájem o řešení obezity, jsme schopni Vám na OB Klinice (*********) obratem nabídnout termín vstupní konzultace a následně s Vámi probrat všechna řešení tak, abyste byla co nejdříve sama se sebou opět spokojená. Zavolejte nám na tel. číslo ****** 111/110 , jsme k dispozici každý den od 7:00 - 17:00hod a budeme se na Vás těšit. Hezký zbytek dne, Mia Nováková

  • Anonymní
    Berta
    15. 2. 2013

    Lenko díky moc .

  • Anonymní
    Lenka3211
    15. 2. 2013

    Pokud máš šanci jet do Prahy..objednej se v Iscare..na konzultaci....vše najdeš na jejich stránkách já měla od konzultace za 3 měsíce po operaci..mám bandáž, nic jsem nehradila a 28.2 to bude rok a mám dole 36 kg. Lenka

  • MUDr. Peter Melicháč

    MUDr. Peter Melicháč

    15. 2. 2013

    Dobrý deň,
    ja vám doporučujem nechirurgickú- neoperačnú, endoskopickú liečbu
    obezity pomocou žalúdočného balona. Je to neoperačná metoda, pri
    ktorej sa pomocou žalúdočného endoskopu zavedie do žalúdka balon,
    ktorý sa v žalúdku naplní na 800 ml vzduchom a tým vyplní 2/3
    žalúdka. Následne menej zjete, cca o 60% menej a máte stály
    pocit plného žalúdka a nemáte pocit hladu, váhový úbytok je 25%
    pôbvodnej hmotnosti.
    Je to neoperačná metoda, jedná sa o ambulantný výkon, má rovnaký
    alebo lepší efekt ako bandáž, má menej nežiadúcich účinkov a
    komplikácií.
    Výkon nie je hradený poisťovňnou. Rovnako ani bandáž nie je
    hradená, ale zavedenie žalúdočného balona je o polovicu
    lacnejšie.
    ak máte záujem, ohláste sa prosim.
    kontakt:
    ************
    mobil ******
    s pozdravom
    MUDr. Peter Melicháč, chirurg
    Nemocnica A. Wintera Piešťany

  • Anonymní
    Berta
    14. 2. 2013

    Dobrý den,
    je mi 39 let měřím 165 cm a vážím 115 kilo.V minulosti jsem vyzkoušela mnoho diet.Po prvním dítěti se mi podařilo shodit 35 kilo po dohledem tenkrát mého obvodního lékaře kdy mi psal prášky Degonan. Jenže to bylo spíš o tom že jsem opravdu nejedla bylo mi tak zle že jsem na jídlo neměla pomyšlení.Když jsem přestala léky brát chuť se mi vrátila a já jsem začala přejídat a následne zvracet. Díky tomu jsem si udělala kýlu jícnu. Přestala jsem a postupně se má váha vyšplhala na tuto váhu,která mi zůstala po druhém dítěti.Bolí mě kolena a jsem psychicky na dně pracuji převážně s muži a jejich posměšky se nedají vydržet.Byla jsem u dietologa jednou v HK a pak v Naurhouse, kde ale když neplatíte a nekupujete si jejich přípravky tak je to špatně. Nemám na to abych tam nechávala každou návštěvu 2 tisíce. Takže i tam jsem přestala chodit. sama to prostě nezvládnu, chtěla bych moc podstoupit operaci žaludku a získat tím lepší život.Pomozte mi prosím !

  • Anonymní
    jane
    11. 2. 2013

    Dobrý den,
    měřím 165cm,vážím 129kg,BMI 47.Zkoušela jsem hubnout s dietoložkou i bez,ale výsledky jsou nulové.Mám nárok na bandáž žaludku od pojišťovny?Jaké vyšetření a co vše musím podstoupit.Děkuji

  • Anonymní
    Nikuska13
    2. 2. 2013

    Dobrý den, měřím 173 cm a mám 120 kilo,je mi 30 let, od 18 let mám křečové žíly, mám do nich záněty a doktor mi řekl, že pokud nezhubnu, že se s tím nic nedá dělat. Mám je opravdu ošklivé, silné hrbolaté provazy mi jdou od třísla až přes koleno, dělají se mi i na lýtkách, na holeni mám popraskané modro-fialové žilky. Uvažuji o bandáži,jen nevím, zda by mi byla hrazena pojišťovnou.U odborníku na obezitu jsem nebyla.

  • MUDr. Peter Melicháč

    MUDr. Peter Melicháč

    11. 1. 2013

    Pacient s BMI 31- je indikovaný žalúdočný balon, neoperačná metoda. Za rok váhový úbytok 20-25% hmotnosti. Cena 1350 Euro. MUDr. Peter Melicháč

  • Anonymní
    Kristina189285
    10. 1. 2013

    Když máte BMI 31 tak určitě ne. Minimální je 35 a to musíte mít ještě zdravotní problémy, nebo něco v čem vás to omezuje. Jinak nad 40. :/

  • Anonymní
    Lenka3211
    10. 1. 2013

    Ahojky, jsem like, ale vím, že musíš mít BMI minimálně 35, pokud nemáš jiné problémy, aby provedli bandáž. Lenka

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama