Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bandáž nebo plikace?

Anonymní
anonym133342
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 27. 9. 2012 · Poslední odpověď 27. 5. 2013

Dobrý den,mám BMI téměř 49 ,prosím o radu zda by pro mě byla vhodnější ze zdravotního hlediska a k mému věku (62 let) bandáž nebo plikace žaludku.Vcelku jsem zdravá jen se léčím s vysokým krevním tlakem beru 4 druhy prášků(Betaloc, Hypotylin,Lozap, Tenexum a to pouze 1 ráno). Děkuji za odpověď Kamila

10 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    lalaila
    27. 5. 2013

    Já se teprve rozhoduju, ale dost mě tlačí lékaři. Mám cukrovku, vysoký krevní tlak, revma a další nemoci. Při 166cm mám 108 kg, je mi 59 let. Co doporučíte?

  • Anonymní
    anonym189353
    27. 5. 2013

    Dobrý den ,
    za sebe doporučuji plikaci , nebo tubu ,já bych do bandáže nešla , spousta lidí pak šlo na reoperace .
    co se týká plikace letos v unoru jsem byla 2 roky po operaci , měla jsem při 165cm 122kg a dnes mám 60-61kg
    byla jsem na plikaci, mrkněte na banding forum píše se tam o tom. Já nejspíš měla štěstí, plikace mi drží stále cítím omezení v jídle a stačí mi pidi porce :) jinak plikace nedělají jen na ob , moc šikovnej je pan dr. Hrubý z Turnova , nebo jezdí holky ještě do Jablonce
    držím palce at se dobře rozhodnete

  • Anonymní
    PetraV
    27. 5. 2013

    Dobrý den, cca za 14 dní jdu na "operaci". Ještě mám možnost se rozhodnout mezi plikací a bandáží. Můžete mi prosím napsat svoje názory..? chci se rozhodnout dobře a nechci pak něčeho litovat. Mám 28let, 170cm kolem 106kg. Jdu na OB kliniku v Praze. Budu moc vděčná za názory a tipy díky Petra

  • Anonymní
    kakronka
    6. 4. 2013
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, pročítám všechny informace, diskuse atd o Plikaci - jdu na ni za 5 dní. Nemám obavy - naopak, těším se, že moje věčné JO - JO efekty půjdou do háje a já se na sebe zase budu usmívat do zrcadla a když mi chlap řekne, že se mu líbím, nebudu hned přemýšlet, co potřebuje - anebo, jestli je to úchyl :o)

  • Anonymní
    verka
    9. 1. 2013

    tak za mě - při BMI 49 bych nešla ani do bandáže, ani do plikace...osobně bych se rozhodovala mezi tubulizací nebo bypassem, ale je to každého volba, my s tím (operací) potom žijeme, přeji hodně štěstí v rozhodování ;)

  • Anonymní
    anonym189353
    8. 1. 2013

    Za sebe doporučuji plikaci , po operacu budu v unoru 2 roky a ze 122kg mám dnes 60kg . Bandáž spoustě pacientům nesedí a unám jich dost co jsou nakonec po reoperaci a bandáž musela pryč.
    Radka

  • Anonymní
    anonym175472
    16. 12. 2012

    DOBRÝ DEN VÁM VŠEM,já se na kliniku teprve chystám 17.1,2013 tak uvidim co mi poradi ,je to asi divný ale moc se těšim,s pozdravem Šárka

  • Anonymní
    Hanula
    15. 12. 2012

    Tak to gratuluji! Já jsem po bandáži už skoro tři roky,schodila jsem doted /a to jsem rok po porodu/ už 122,5kg.Ale po pravdě nechat si ji odstranit se bojím,mám strach že bych vše zase nabrala.Mám sice občas zdrav.problémy se žaludkem,ale nechá se to vydržet.

  • Anonymní
    anonym187865
    15. 12. 2012

    Dobrý den,
    já se rozhodla pro bandáž, je to totiž vratelný zásah jako jediný z možných operací. Jinak Vám poradí na klinice co je pro Vás nejvhodnější. Ležela se mnou na pokoji dáma 65 let a té dělali bypass žaludku. Docházím na kliniku v Praza - OB KLINIKA, velice často je v TV. já po 8 měsících jsem z 38 na 30 BMI :-)

  • Anonymní
    Lenka3211
    1. 11. 2012

    Ahojky...já měla 46,3 a jsem po bandáži..určitě je to lepší než plikace....jezdím do Prahy do Iscare a moc mi to pomohlo...po 8 měsících mám BMI-33 a pořád hubnu

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama