Zeptejte se lékaře Zbavte se pochybností!

Cena odstranění tetování

Veronika20 · Vytvořeno: 23. 3. 2016 · Aktualizováno: 14. 7. 2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik by stalo odstranění tetování (velkých hvězd) jsou tři každá je zhruba 8cm na 8cm , tetovani je 2 roky stare,foto zasilam. Děkuji za odpověď.

3 odpovědi

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
 • Premier Clinic

  Premier Clinic

  Nejlepší odpověď
  14. 7. 2017 ·

  135 odpovědí

  Dobrý den,

  pokud si přejete zaslat cenovou kalkulaci, přibižný počet potřebných laserových ošetření a další informace vztahující se k Vašemu konkrétnímu tetování, pošlete nám prosím emailem fotografii Vaší tetováže, vedle které je přiloženo pravítko (pokud je průhledné, můžete jej přiložit i přímo přes tetování). V případě, že nechcete posílat fotografii, můžete se na tel.č. 273136126 objednat na bezplatnou konzultaci s možností testovacího zákroku na malé ploše Vaší tetováže zdarma.

  www.premier-clinic.cz / www.odstraneni-tetovani-laserem.cz

 • doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

  doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

  24. 3. 2016 ·

  215 odpovědí

  Hezký den,
  klíčové je použití správného laseru a přesné energie. Některé lasery vyřeší profesionální tetování za 4 sezení, někdy 6-8. Jindy i za 14-20 sezení...Jediný rozumný postup je vyzkoušet přesně laser na části a pak lze seriózně stanovit cenu. Každý den máme na klinice někoho, kdo šel po nejnižší ceně a po 5,6 ošetřeneních přišel a začínali jsme od nuly. Jinak ceny jsou prakticky všude stejné (slevy dávají jen tam, kde není moc pacientů)- opisuje se jeden ceník. Tak si hlavně vyzkoušejte efektivitu- na ceně se všude nějak domluvíte- není problém u Vás nastavit speciální- tohle nebude krátká léčba.

 • MUDr. Tomáš Kupka

  MUDr. Tomáš Kupka

  23. 3. 2016 ·

  17 odpovědí

  dobrý den, cena za každou hvězdu 3000 kč - jedno ošetření , nutné tak 3-5x opakovat
  dr.kupka.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.