Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Suché šupiny postupují z vlasů do obličeje + červenání obličeje

Anonymní
Tomson
Frýdlant nad Ostravicí · Vytvořeno: 6. 9. 2019

Dobrý den, chtěl bych znát názory odborníku a zvážit jaké jsou v dnešní pokročilé době možnosti, začalo to lupama ve vlasech několik let zpátky, postupně sem začal pozorovat, že se to šíří do obličeje, přes čelo, oči, nos a do vousů, šupiny které dříve bývaly hlavně na pokožce hlavy, teď už ani tak né, ale ten obličej je na tom čím dál tím hůř, zčervenání, žilky, neustálý pocit pálení a svědění, ohledně nosu ani nemluvím, zakřivení a s ním spojené i špatné dýchaní, aby toho nebylo málo , sem v životě tak omezený a za poslední dobu se mi úplně změnil, pomalu nemůžu vyjít ven, bez toho, aniž by sem hned nezčervenal a to ani neumluvím o tom, když je venku chlaději, cítím se neustále unavený a vysáva to ve mě veškerou enrgii. Už sem byl u pár kožních, které mě s poklidem poslali domů s mastí, že nic nevidí, účinek samozřejmě žádný, tak posuďtte sami podle fotek, nevím ani přesně co mi je, jelikož mi nikde neurčili diagnozu, žádný stěr kůže nic, musel sem si na to přijít sám postupným studováním na internetu kde sem se dočetl o seborei, rocasea, na každé onemocnění sedí něco, ale nejsem doktor, jsou dny kdy to je ale o dost horši, snažím se dodržovat jak pravidelnou péči s přípravky od kapydermu tak stravu, vitamíny a vše co k tomu patří, ale nevídím nějaké výrazné zlepšení, nedokážu si představit, jak to bude s takovou za pár let a rád už bych to řešil, než aby se to jen zhoršovalo. Na to že je mi 25 let tak dobrý. Budu rád za všechny odpovědi. Děkuji

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama