Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Korekce jizev laserem - červené fleky po oloupání stroupků

Anonymní
RoyalesTV843554
Zlín · Vytvořeno: 1. 11. 2019 · Poslední odpověď 12. 11. 2019

Dobrý den, dne 25.10 jsem podstoupil zákrok korekci jizev pomoci laseru v Brně. Pan doktor použil CO2 laser, po zákroku se mi udělaly stroupky, které dle mého se začli až moc rychle loupat. Cca po 3-4 dnech, vždy při mazání, ovšem na tvář jsem netlačil ale mazal jsem často cca 5-6x den. Právě díky tomuto mám pocit že stroupky povolily. Teď mam na obličeji nevzhledné tmavě červené fleky připomínající jizvy. Mazal jsem krémem cicalfate . Za jak dlouho se rány výhoji ? A nebudou z toho jizvy ? Děkuji B.

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    RoyalesTV843554
    12. 11. 2019

    *S Váma překlep, omlouvám se

  • Anonymní
    RoyalesTV843554
    12. 11. 2019

    Souhlasím škoda že se to tak nedělá i nyní . Každopádně jsem víc zjizveny, než před zákrokem. Proč se jizva opravuje jizvou ? To se vytlouká klín klínem ? Na to kolik stál zákrok peněz tak jsem ani o riziku dalšího zjizvení nebyl informován, už nikdy více ČR. Je čas navštívit rodinu v USA a tam následně specializované dermatology co si svou výplatu zaslouží. I tak děkuji za odpověď pane doktore 100% s Váňa souhlasím.

  • MUDr. David Tomášek

    · 5. 11. 2019
    Nejlepší komentář

    Dnešní svět je moc urychlený a výkony CO2 laserem se dělají rychle a hned. Když jsem začínal s Laserem před cca 25 lety (byly ale jiné Lasery) tak se zvl. na obličeji dělly dlouhotrvající testy zda paprsek nevytvoří jizvu, podle toho se řeší i intenzita. Zvl. na obličeji by se to mělo dělat. Ale dnes se výkon provede hned. Nejspíš se jizvy resp. zarudnutí časem vybělí, ale chce to být trpělivý.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama