Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bělení intimních partií

Anonymní
KackaVik
Zlín · Vytvořeno: 8. 6. 2020 · Poslední odpověď 19. 3. 2023

Chtěla bych podstoupit laserové bělení intimních partií. Nepodařilo se mi najít lékaře v okolí bydliště (Zlínský, muže být i Jihomoravský kraj), který nabízí tyto služby. Možná je jen neuvádí, proto se ptám zde. Má někdo prosím zkušenost a doporučení na kliniku, lékaře....? Děkuji.

5 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    HillShotFruit
    19. 3. 2023

    Dobrý den, vím že bělící peeling dělá pani dokorka Biletská v Bratislavě v klinice DoktorPro https://doktorpro.sk/bratislava/services/gynecology/intimate-peeling , velmi příjemná a empatická žena :)

  • Anonymní
    poppaea
    4. 1. 2021

    Už jste zákrok podstoupily? Poprosím případně info:-)

  • Anonymní
    Seiby
    11. 6. 2020
    Nejlepší komentář

    Ahoj jasné .Jsem na ti zvědavá :)

  • Anonymní
    KackaVik
    10. 6. 2020

    Na to jsem se dívala, ale není to laser. Co jsem u nich našla, tak bělící peeling. Mám to v záloze, pokud nic jiného neseženu :-D. Dáš prosím potom recenzi?

  • Anonymní
    Seiby
    10. 6. 2020

    Ahojky také se o tento zákrok zajímám ,dělají ho na Klinice Dermaestet ,s.r.o v Brně tel.553534580 ,těším se na to již jsem objednána na zákrok ,stojí cca 500 a výsledky prý hned .:)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama