Dovolena u more po zakroku slimlipo po 2 týdnech?

Dovolena u more po zakroku slimlipo po 2 týdnech?

Olga  |  návštěvník  |  Praha
Dobry den,

Chtela bych se zeptat zda 17.den po zakroku slimlipo je mozne odjet k mori. Jsem si vedoma, ze je treba se natirat kremem s min. ochranym faktorem 50. Rovnez pocitam, ze mimo pobytu venku budu nosit kompresni pradlo i na dale. Je mozne se jiz 17.den po zakroku koupat v mori a v bazenu? Doporucili byste pripadne preventivne necim mazat krom opalovaciho kremu?
Dekuji za rady a doporuceni.
Olga
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 972 odpovědí
  • 112 Likes
Dobrý den, k moři je možné odjet, režim takový jak popisujete.
J.Kačírková Medilip
MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha, Ústí nad Labem
  • 544 odpovědí
  • 172 Likes
Dobrý den, den problém v tom nevidím, koupat se můžete - pokud jsou vstupy dobře zhojené a jizvičky mazat kremem s ochranným faktorem . S pozdravem Dr. Horyna Pavel
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 5143 odpovědí
  • 1148 Likes
Neměla byste, může Vám pigment po opálení zůstat na kůži v podobě fleků, ani krém někdy nepomůže. To je moje zkušenoost.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
www.precizia.cz, davidtomasek@precizia.cz
Související recenze a zkušenosti
  Spokojený/á
Po čtyřicítce a hlavně několika kil tuku na sobě navíc jsem se rozhodl s nimi zatočit. Bohužel se mi to pouze cvičením nedařilo a tak jsem se rozhodl pro radikálnější přístup - liposukci břicha. V... Více 
  Spokojený/á
S panem doktorem jsem byla velmi spokojena, velmi příjemný kolektiv. Výsledky jsou nad moje ocekavani a velmi prekvapive,. Při zákroku jsem se docela bavila. Fotografie před a v průběhu měsíce... Více 

Poraďte se s odborníkem v oboru Liposukce

Související videa

Doktor ve Vašem okolí