Jedno stehno silnější po liposukci

Málinka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, před třemi týdny jsem podstoupila slimlipo (vnejší a vnitřní stehna a boky). Jedno stehno je silnější než to druhé, tak bych chtěla vědět, jestli je to normální a upraví se to. Děkuji moc
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 975 odpovědí
  • 114 Likes
Obě končetiny by měly být symetrické i když je oblast ještě oteklá.
MUDr J.Kačìrkova Medilip
Málinka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 2 Likes
Dekuji za odpoved. Ono to nemi zas tak markantni, ale proste to leve je o neco silnejsi nez prave. Pan doktor mi na kontrole rikal, ze by se to melo jeste ustalit..je nejaka moznost jal eventuelne zakrok "reklamovat", kdyby si to do tech tri mesicu nesedlo? Dekuji moc

Reakce na Málinka

MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 975 odpovědí
  • 114 Likes
Pokud je rozdíl malý, vyčkejte do zhojení a pak uvidíte. Malý stranový rozdíl je u každého byť nebyl operován. Nesmí to ale být na první pohed viditelné.
J.Kačírková

Reakce na Málinka

Monikulinka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 19 odpovědí
  • 14 Likes
Zdravím, byla jsem na liposukci vnitřních stehen a kolen 13.12.17, bohužel též mám jednu nohu na první pohled po liposukci znatelne objemnější. Navíc ve středu nohy,(nad kolenem) na vnitřní straně mám jakoby neodsaty takový tukový val...myslela jsem, že se snad odsávají tyto partie tak, aby došlo k symetrii, zarovnání kompletně.. momentálně vidím při pohledu do zrcadla tu asymetrii s vybouleninou...už sem domluvená na konzultaci s plastickým chirurgem, tak sem zvědavá, pac jsou to nemalé peníze a za 44tis. sem chtěla aby to vypadalo min. dobře. Jak jste uspěla s reklamaci vy, Málinko?
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 5198 odpovědí
  • 1175 Likes
Otázka je zda jste neměla stehno silnější už před tím. Klient je po operaci vždy kritický a začíná si všímat více svých proporcí. Vše ukáže fotodokumentace provedená před výkonem. Pravdou je že operatér by Vás měl před výkonem na asymetrii upozornit. Další možnost je, že ležíte na boku a otok se "přelévá".
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
www.precizia.cz, davidtomasek@precizia.cz

Prosím, hodnoťte naše odpovědi
Související recenze a zkušenosti
  Spokojený/á
Po čtyřicítce a hlavně několika kil tuku na sobě navíc jsem se rozhodl s nimi zatočit. Bohužel se mi to pouze cvičením nedařilo a tak jsem se rozhodl pro radikálnější přístup - liposukci břicha. V... Více 
  Spokojený/á
S panem doktorem jsem byla velmi spokojena, velmi příjemný kolektiv. Výsledky jsou nad moje ocekavani a velmi prekvapive,. Při zákroku jsem se docela bavila. Fotografie před a v průběhu měsíce... Více 

Poraďte se s odborníkem v oboru Liposukce

Související videa

Doktor ve Vašem okolí