Kožní řada po liposukci - hledám řešení

Kožní řada po liposukci - hledám řešení

123  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, před nějakou dobou jsem podstoupila liposukci, která není úplně vydařená, protože mi na jedné straně pod hýžděmi zůstala povolená kůže (faldík). Byla jsem i na korekci, ale nepomohlo to. Chci Vás poprosit o radu, jestli je možné s tím něco dělat? Docela hodně cvičím, ale zatím žádná změna :(. Dost se za to stydím v plavkách. Děkuji
Lucie  |  Moderátor
  • 4844 odpovědí
ještě přidejte fotku lékařům pro lepší představu, tu co jste vkládala původně :-). Bude to lepší, držím palce
prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 562 odpovědí
  • 59 Likes
Dobrý den prosím můžete prosím zaslat foto? Takto je Váš dotaz velmi obecný a možný výskyt kožních nerovnosti a ev. zvlneni kůže je možným rizikem liposukce při snížené élasticité kůže.
Dobrý den, ano.

Reakce na 123

prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 562 odpovědí
  • 59 Likes
Dobrý den zřejmě bylo v místě odsato nerovnoměrně tuku a tedy tzv. Banánek se dá opravit i když zase s určitým rizikem to prosím vždy berte v úvahu. Řešení doporučuji konzultovat s operatera, ten zná situaci při výkonu, vyžádání druhého názoru máte samozřejmě pravo

Reakce na 123

• 562 odpovědí
  • 59 Likes
Pak to bude už problém elasticity vaší kůže a možná opravdu nic jiného než řez nepomůže, bohužel bez osobního vyšetření nemohu více navrhnout.
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 610 odpovědí
  • 113 Likes
Bez toho abych problém viděla vám nemohu poradit.
MUDr.J.Kačírková
Dobrý den, přikládám fotku.

Reakce na 123

MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 610 odpovědí
  • 113 Likes
Děkuji, je tam t.zv.banánek, váš operatér by to měl spravit.
J.Kačírková

Reakce na MUDr. Jaroslava Kačírková

Jakým způsobem se to dá prosím spravit? Lékař mi řekl, že už jediná možnost je přebytečnou kůži odstranit řezem. Pravděpodobně se obratím na někoho jiného. Děkuji za radu!
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4216 odpovědí
  • 1139 Likes
Tento "banánový efekt je častou komplikací po přílišném odstranění tuku v této krajině. Řešení se nemusí nalézt.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Dobrý den, vím, že se tohle může stát a rozhodně nechci kritizovat práci lékaře. Jen hledám řešení a jiné názory. Intenzivně cvičím, ale bohužel zatím nevidím žádné změny. Mám z toho velký komplex, proto zkouším vše, co je možné.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí