Liposukce Bodytite vs. klasická liposukce

Janka50  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den,
našel by se tu někdo, kdo byl na liposukci Body tite? Zajímal by mě rozdíl mezi touto a klasickou liposukcí. Chtěla bych totiž podstoupit liposukci boků a pozadí, ale vůbec si nejsem jistá, jaký tip mám tedy zvolit.
Předem děkuji za odpovědi
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Premium member  |  Stomatologie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 677 odpovědí
  • 371 Likes
Je to jednoduché- BodyTite je vypínací liposukce- kromě odsátí ještě vypne kůži. Lékař by měl při vyšetření rozlišit, zda je kůže i povolená (někdy ani není tuk navíc), nebo zda stačí jen prostá liposukce. Více info na www.asklepion.cz
Premier Clinic  |  Premium member  |  Praha
  • 173 odpovědí
  • 48 Likes
Dobrý den,

liposukce Body Tite je druh liposukce, která vypíná kůži podobně jako je tomu v případě laserové liposukce. Klasickou liposukci ale již vůbec neprovádím z důvodu vyššího rizika vzniku nerovností a nevypnutí kůže.

Zdraví MUDr. Juraj Payer, PhD., F.EBOPRAS - plastický chirurg
MUDr. Jiří Vrbický  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 453 odpovědí
  • 122 Likes
Liposukce je stále jeden z nejžádanějších zákroků v estetické chirurgii.Jako u komerčně prováděného zákroku se nelze divit tomu že na trh přicházejí stále nové a nové technické postupy závislé na nově vyvinutých přístrojích.Jejich ekonomické využití je závislé na dobrém a někdy nákladném, až vtíravém marketingu.Začal jsem jako jeden z prvních v ČR provádět tumescentní liposukce před 18 roky a od té doby jsem nikdy nepociťoval potřebu tuto metodu měnit.Vychvalování jedné techniky na úkor druhé je většinou jen marketingový trik.Prezentované foto "před" a "po" jsou plně srovnatelné s výsledky dobře provedené tumescentní liposukce.Nikde jsem neviděl prezentovat srovnání odsátého boku na jedné straně tumescentní liposukcí a na druhé jinou metodou prováděné u jednoho klienta tím samým zkušeným operatérem.Toto srovnání by snad mohlo být trochu validní.Podobně srovnávání špatné reference paní X po tumescentní liposukci s kladnou referencí paní Y po Bodylite liposukci a naopak je zavádějící. Existuje jen dobře nebo špatně provedená liposukce. Vychvalované "vypnutí kůže" u atrofické stařecké kůže nedokáže žádná drahá mašinka.Tam kde to dokáže lze stejného výsledku dosáhnout i při tumescentní liposukci t.zv. spodní skarifikací kdy kanylami podráždíte kůži zespodu a ta se následným jizvením trochu vypne.Při výběru operatéra (kliniky) se nesoustřeďte jen na technické vybavení.Nejedná se o vybírání "Smartphounu!
s pozdravem Dr. Vrbický

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí