Liposukce boků současně s abdominoplastikou

FAQ
FAQ
  • 147 Likes

Liposukce boků současně s abdominoplastikou

FAQ
FAQ
  • 147 Likes
Uvažuji o plastice břicha, na které mi po prodělaných těhotenstvích zůstala povolená kůže. Zároveň mě trápí tukové bochánky na bocích. Je možné liposukci spojit s abdominoplastikou nebo to nedoporučujete? Děkuji za radu.
  • 176 odpovědí
  • 2 Likes
MUDr. David Štěpán  |  Plastická chirurgie, Brno
  • 176 odpovědí
  • 2 Likes
 |  Plastická chirurgie, Brno
Ano, je to možné spojit. Ne vždy je to však výhodné.
MUDr. David Štěpán
  • 174 odpovědí
  • 32 Likes
MUDr. Kamila Šormová  |  Plastická chirurgie, Plzeň
  • 174 odpovědí
  • 32 Likes
 |  Plastická chirurgie, Plzeň
Pokud jde jen o abdominoplastiku kvůli povolené kůži a o malé množství tuku na bocích, pak je liposukce boků zároveň s abdominoplastikou možná a dokonce i vhodná. Zda je možné a vhodné oba výkony spojit lze ale vždy říci až po vyšetření, po osobní konzultaci s plast. chirurgem.
Vladislava V. návštěvník
Vladislava V.  |  Plzeňský kraj
 |  Plzeňský kraj
Ahoj.. pokud si budete abdo hradit sama tak možné to je. Pokud budete mít abdo hrazené ze ZP tak většina lékařů tyto dva zákroky nerada spojuje.. Jelikož abdo je hrazené, lipo byste si logicky musela doplatit. Bývají s tím problémy.
Já měla lipoabdo podstoupit v Plzni u MUdr T.Kydlíčka jako samoplátce. Zkusila jsem pak ještě nezávazně konzultaci na Vinohradech, kde mi nabídli provést ze ZP. Takže nakonec půjdu k nim. Též jsem chtěla liposukci, ale bylo mi řečeno, že to mnou vybraný pan doktor nerad spojuje a že nebude u mě ani potřeba.
Takže uvažuji po zhojení po abdo (pokud budu mít pocit, že liposukce bude potřeba) si na ní zajít k panu doktorovi T. K. už jsme u něj byla s prsy a byla jsem moc spokojená. Pan doktor je úžasný človíček hotové sluníčko. Byla jsem přesvědčená, že i abdo bude u něj, ale nakonec jsem využila šanci mít abdo hrazené ze ZP.
Jinak aby se mohla spojit abdo s liposukcí musíte být naprosto v pořádku, třeba jen nepatrný náznak anémii je už problém a ne malý.

Poraďte se s odborníkem v oboru Liposukce

Doktor ve Vašem okolí