Liposukce při nadváze po abdominoplastice

Máte po zákroku?

Sdílejte své zkušenosti v rychlé anketě a pomozte ostatním se lépe rozhodnout.

Liposukce při nadváze po abdominoplastice

Nika  |  návštěvník  |  Toskánsko
Dobry den.
Pred 2 lety jsem podstoupila abdominoplastiku. Nyni bych rada podstoupila liposukci bricha-zad-boku-stehen + podbradek. Je tento zakrok mozny provest najednou? V rodine mame obezitu v genech bohuzel. Vazim 118 kg jiz poslednich nekolik let. Jsem ale naprosto zdrava. 4x tydne intenzivne cvicim a dodrzuju jidelnicek. Bohuzel kila se vzdy hybou velmi pomalu. Prosim nedoporucujte mi navstevu obezitologa/vyzivoveho poradce. Cvicim pravidelne posledni 4 roky. Rada bych vedela co vse je v mem pripade mozne udelat. Kdyz uz cvicim a jim zdrave, rada bych konecne mela i viditelne vysledky. Dekuji za odpovedi a nazory.
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 629 odpovědí
  • 121 Likes
Dobrý den, je třeba nejprve absolvovat konzultaci na které se ode mě dozvíte jaké partie a v jaké kombinaci je možné odsát. Konzultace je nutná pro vaše vyšetření, změření na ušití prádla na míru, provedení předoperačního laboratorního vyšetření atd.
Pokud máte zájem , kontaktujte mě.
MUDr.J.Kačírková Medilip
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie  |  Premium member  |  Praha, Brno, Ostrava Bratislava
  • 474 odpovědí
  • 121 Likes
Dobrý den,
souhlasím, prioritní je osobní konzultace, na základě které získáte kompletní představu o výsledném efektu. Bez ní nelze stanovit pro Vás nejlepší postup. Můžete se objednat i k nám na tel. čísle  227 ... Zobrazit číslo 227 777 777  Telefon nebo e-mailem info@yesvisage.cz. Více o liposukci také na našich stránkách: https://www.yesvisage.cz/cz/liposukce-slimlipo-1

S pozdravem
MUDr. Tomáš Paduch
Klinika YES VISAGE
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1242 odpovědí
  • 399 Likes
Dobry den, zákrok by šel provést najednou, pokud byste měla v pořádku interní oředooersční vyšetření.Vhodná je osobní konzultace.zdraví Dr.Vraspírová

Poraďte se s odborníkem v oboru Liposukce

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí