Liposukce vnitřní stehna + kolena

Monikulinka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 19 odpovědí
  • 14 Likes
Dobrý den,
zajímalo by mne, jaká oblast se přesně odsává u liposukce vnitřních stehen a kolen, v jakém rozsahu? Zda se odsává u vnitřních stehen a kolen vždy jen ta horní část stehen že předu a zadu nebo celá vnitřní strana stehna podélně až ke kolenům, tak aby se vytvořila symetrie celého vnitřního stehna?...Mám po liposukci kolen a vnitřních stehen a
v místě vpichu kanyly nad koleny zůstal neodsaty tukový vyklenutý val z vnitřní strany, což nevypadá zrovna dobře, ani symetricky, jelikož jsem chtěla mit nohy štíhlejší a hlavně symetrické. Je to chyba operatéra, měl odsát i místo nad koleny respektive přilehlé okolí pro vstup kanyly, nebo to se neodsava a dělají to tak všichni lékaři? Děkuji.
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 610 odpovědí
  • 113 Likes
Odpověď není jednoduchá.
Klient má být před liposukcí přesně instruován operatérem , kde se bude odsávat a jaký se očekává výsledek . Pokud je u vás asymetrie končetin a nerovnosti je třeba kontaktovat operatéra a výkon reklamovat. Jinak bez toho abych vás viděla nemohu výsledek operace komentovat.
MUDr. J. Kačírková Medilip Černošice
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4216 odpovědí
  • 1139 Likes
Váš výsledek se musí vidět. Optimální je se domluvit s operatérem. Ten to nejlépe vysvětlí. Objektivizaci situace se nevyhýbám, ale optimální je to až rok po zhojení. Je to čas, kdy se dá leccos opravit. Noste dlouhodobě elastické punčocháče. Do roka lze toho dost vy komprimovat.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí