Liposukce vnitřních stehen Brno

Liposukce vnitřních stehen Brno

Missy_X  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den,

měla bych zájem o liposukci vnitřních stehen. Jakou metodu by jste mi doporučili? Zajímá mě cena (reference dohledám-podle toho budu vybírat kliniku) dále doba pobytu na klinice, budou se tvořit modřiny?
Děkuji.
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 965 odpovědí
  • 107 Likes
Dobrý den, provádím výhradně tumescentní liposukci. Cena VS je 25 tisíc, hospitalisace odpadá.Modřiny jsou minimální ale nelze se jim vyhniut.
zdravím
MUDr.J.Kačírková Medilip Černošice
MUDr. Ivo Menšík, Ph.D.  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Brno
  • 95 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den,
cena výkonu kompletně včetně prádla by byla 16 500, výkon tumescenční liposukce v lokální anestezii jako ambulantní výkon bez hospitalizace.
S pozdravem,
Ivo Menšík
Arte Clinic Brno  |  Premium member  |  Brno
  • 106 odpovědí
  • 108 Likes
Dobrý den provádíme laserem asistovanou liposukci Slim Lipo. Cena za tuto oblast je 29 000 Kč včetně stahovacího prádla.Modřiny se po slim lipo liposukci většinou netvoří, ale nelze je vyloučit. Zákrok je v lokální anestezii a trvá asi 2 hodiny.
Zdraví MUDr.Šín
MUDr. Jiří Vrbický  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 614 odpovědí
  • 104 Likes
Zvažte ještě jestli je liposukce vnitřních valů stehen u vás nutná. Nález u vás není nijak výrazný. Vemte na vědomí že u odsátí v této oblasti jakýmkoli způsobem a technikou mívá větší riziko následných nerovností.Ty vám možná budou více vadit než nynější stav.
s pozdravem Dr. Vrbický
bryjanka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 7 odpovědí
  • 6 Likes
Souhlasím s panem doktorem.
MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha, Ústí nad Labem
  • 542 odpovědí
  • 167 Likes
Dobrý den jedná se o hraniční nález k indikaci k operaci . Pokud by jste se rozhodla ideální by byla Slim liposukce vnitřních stehen. S pozdravem Dr.Horyna Pavel
Související recenze a zkušenosti
  Spokojený/á
Po čtyřicítce a hlavně několika kil tuku na sobě navíc jsem se rozhodl s nimi zatočit. Bohužel se mi to pouze cvičením nedařilo a tak jsem se rozhodl pro radikálnější přístup - liposukci břicha. V... Více 
  Spokojený/á
S panem doktorem jsem byla velmi spokojena, velmi příjemný kolektiv. Výsledky jsou nad moje ocekavani a velmi prekvapive,. Při zákroku jsem se docela bavila. Fotografie před a v průběhu měsíce... Více 

Poraďte se s odborníkem v oboru Liposukce

Související videa

Doktor ve Vašem okolí