Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Liposukcia rúk / liposukce paží

Anonymní
Mimi274
Praha · Vytvořeno: 5. 7. 2018

Dobrý deň, Bola by som veľmi rada keby sa môžem dozvedieť niečo viacej ci už od lekárov alebo zo skúseností.

Niečo málo o mne : Mám 23 rokov, žijem v Moste(takže most a okolie a Praha je pre mňa najviac prijateľné) všeobecne trpím nadváhou ktorú sa mi proste nedarí vyriešiť. Som chorá na štítnu žľazu a i vďaka tejto chorobe sa mi podarilo krásne pribrať. Moje sebavedomie je na bode mrazu.

Moje najhoršie partie sú ruky, podbradok a brucho. Samozrejme všade na mojom tele by sa niečo našlo ale toto ma trápi najviac.

Moja "zufalost" ma zaviedla k zvazovaniu liposukce problémových partii, hlavne rúk. Príloha obsahuje fotky. Ideálne by pre mňa bola operácia s ktorou môžem do prace krátko po zákroku. Pracujem v banke takže musím len zvládať sedieť na stoličke, nič namáhavé.

Co sa týka ceny samozrejme viem, že nemôžem očakávať pár korún ale verím tomu, že sa nájde prijateľná možnosť. V prípade dostupnosti sa nebránim I menšiemu úveru :).(pokiaľ nieje problém, že som Slovenka, moje registry v rámci splácania sú bezchybné :)).

Moc prosím o ďalšie informácie a poprípade orientačné ceny, kombinácie cien napr ruky + podbradok. Ú podbradku by som preferovala keby sa nemusel nosiť ten spevnovaci návlek, nemohla by som tak byť v práci. :)

Budem moc vďačná za každú odpoveď!!

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama