Lýtka větší než stehna

Lobidnik  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,

mým problémem je to, že mám stejně velká lýtka jako stehna, možná s se i větší, a působím tak velmi mohutně. Hledám zatím informativně zákrok, který by mohl problém s látky vyřešit, aby nebyla tak velká. Problém mi to dělá, hlavně když jsou lýtka povolena, ve stoje to není tolik vidět.
Dekuji
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 991 odpovědí
  • 121 Likes
Liposukce lýtek je poměrně složitá, díky nerovnoměrně rozloženému tuku a nepřináší očekávané výsledky.Já již tuto oblast nedělám.
MUDr,J.Kačírková Medilip Černošice
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1544 odpovědí
  • 393 Likes
Dobry den , s liposukci lýtek mam velmi dobré vysledky.zdravi dr vraspirova
intuicia  |  návštěvník  |  Splitsko-Dalmatinska
mne sa zdaju byt vase nohy, co sa proporcii tyka, uplne v poriadku
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie  |  Premium member  |  Praha, Brno, Ostrava Bratislava
  • 314 odpovědí
  • 86 Likes
Dobrý den,
doporučuji se objednat na osobní a nezávaznou konzultaci na Kliniku YES VISAGE. Zjistit více o liposukci nebo se objednat na nezávaznou konzultaci můžete u našich odborných konzultantek na telefonním čísle  227 ... Zobrazit číslo 227 777 777  Telefon nebo e-mailem na info@yesvisage.cz.  S pozdravem,
MUDr. Tomáš Paduch

Související recenze a zkušenosti

Liposukce - Související videa

Doktor ve Vašem okolí