Zánět ledvin a gastritida po liposukci - může to souviset?

Zánět ledvin a gastritida po liposukci - může to souviset?

Meluzina 71  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den, 19.12.2018 jsem absolvovala tumescentni liposukci břicha a boků.Dostala jsem preventivně ATB. Po týdnu, kdy mi již začínalo být snesitelně, se dostavily velké bolesti beder, byl diagnostikován zánět ledvin a nasazena další ATB. Po dalším týdnu, kdy mi již začínalo být lépe, mně přepadly velké bolesti žaludku, prý snad gastritida + lehce zvýšená teplota. Musím přiznat, že jsem dost vyděšená, je mi sice 47, ale dosud žádné problémy, všechno ok, jen občas nějaká ta viroza... Mohou tyto potíže nějak souviset s liposukcí? Co, je, proboha, špatně?
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 612 odpovědí
  • 114 Likes
Dobrý den, pokud se jednalo o tumescentní liposukci, která probíhá v lokální anestesii a zátěž pro organismus je malá , neměl by tento výkon mít souvislost s vámi popisovanými potížemi.
MUDr.J.Kačírková Medilip Černošice
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4248 odpovědí
  • 1158 Likes
Takovéto obtíže jsem v souvislosti s liposukcí nezažil, bude to nejspíše shoda náhod. Intoxikace lokálním anestetikem by se projevila ihned v průběhu operace, či hned po operaci. Žádnou jinou souvislost nemohu najít. Zdraví Dr. Tomášek
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1186 odpovědí
  • 373 Likes
Dobry den, myslim si, že Vaše potiže nesouvisí s liposukcí, Navštivte Vašeho internistu. Zdravi dr vraspirovs

Poraďte se s odborníkem v oboru Liposukce

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí