Mezoterapie při angíně a zánětu spojivek

Mezoterapie při angíně a zánětu spojivek

Tina28  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den, podstoupila jsem včera mezoterapii a dnes zjistila, že mám anginu a zánět spojivek. V den ošetření příznaky teprve začínaly a bohužel jsem to ještě nepoznala. Mám atb (Klacid) a oční kapky, hygienu dodržuji jak nejlépe to jde. Mám to ještě nějak řešit, případně čeho se vyvarovat? Děkuji za odpověď.
MUDr. Ludvika Záhořová  |  Basic member  |  Otorinolaryngologie  |  Praha
  • 140 odpovědí
  • 27 Likes
Dobrý den Tino,

ne, teď už to neřešte a v klidu využívejte Klacid a vylečte si angínu.
Příště je třeba všechny estetické zákroky ( i injekční) podstoupit v plném zdraví; když se cítíte nemocná nebo prostě nejste ve formě, odložte zákrok na později.
Brzké uzdravení Vám přeje
Ludvika Záhořová, Poliklinika Na Národní, Praha 1
MUDr. Šárka Běrská  |  Premium member  |  Všeobecné lékařství  |  Opava, Olomouc
  • 30 odpovědí
  • 20 Likes
Myslím, nic víc není třeba.😃
Laserová dermatologická klinika ALTOS  |  Premium member  |  Praha
  • 56 odpovědí
  • 22 Likes
Krásný večer, Tino,
přejeme Vám brzké uzdravení. Všechny zákroky byste měla vždy podstupovat zdravá, bez infekcí a zánětů - aby účinek byl přesně takový, jaký má být. Indispozice ve formě nemoci, může výsledek ovlivnit.
Pokud byste měla zájem o další informace, napište nám, rádi Vám odpovíme:
info@altos-klinika.cz
Laserová dermatologická klinika Altos
Karlovo nám. 10, Praha 2
+  420 ... Zobrazit číslo 420 222 561 750  Telefon , +  420 ... Zobrazit číslo 420 731 800 259  Telefon
Amaryllis Centrum Praha  |  Premium member  |  Praha
  • 112 odpovědí
  • 30 Likes
Dobrý den Tino,

už si z toho nedělejte hlavu a pokud se do dnes nic negativně neprojevilo, tak to bude v pohodě. Teď už jen dobrat antibiotika a ponechat dostatek času na rekonvalecenci, t.j. ještě + další 3 týdny ošetření z oblasti estetické medicíny neabsolvovat, raději ani kosmetologické mikrojehličkování s aplikací čehokoliv.

Přeji zdárné vyléčení a rekonvalescenci,
MUDr. Z: Takácsová, Amaryllis Centrum.

Související recenze a zkušenosti

Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) - Související videa

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí