Mezoterapie a pigmentové skvrny

Mezoterapie a pigmentové skvrny

jarka
Dokáže mezoterapie odstranit pigmentové skvrny? Byla mi doporučena kosmetičkou právě na tento problém.
Klinika Laser Esthetic  |  Premium member  |  Praha
  • 574 odpovědí
  • 110 Likes
Vážená Jarko, nikoliv, doporučení kosmetičkou je opravdu milné - mezoterapie sloužízejména k intenzivní hydrataci,pokožky, redukci drobných vrásek a omlazení. K odstranění pigmenatce se používají metody jako je chemický peeling, vakuová mikrodermabraze a v neposlední řadě depigmentační laser. Více se dočtete na www.laseresthetic.cz
valentinka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Chtela jsem se zeptat zda belici kremy pomuzi zmirnit pigmentove skvrny a chranit je pred dalsimy. Mam jeste dotaz , ktery krem je lepsi zda od visschi NOVADIOL anebo UNITONE 4 SPF 20 v kremu.Dekuji predem za odpoved.
anonym  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, můžu podstoupit mezoterapii v letních měsících, když mám pigmentové skvrny? Děkuji.
Promoitalia  |  Basic member  |  Praha
  • 11 odpovědí
Dobrý den,
na pigmentové skvrny je vhodná mezoterpie. Je třeba aplikovat sérum obohacené o složky, které hyperpigmentaci či kožní skvrny řeší. White in je speciálně určené sérum pro řešení této problematiky, jehož výsledky jsou prokázány a viditelné již po první aplikaci.
Více informací se dozvíte zde: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Vaše Promoitalia – revoluce v přirozené kráse

Související recenze a zkušenosti

Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) - Související videa

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí