Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mikrojehličková radiofrekvence a vyhlazení vrásek

Anonymní
FAQ
Praha · Vytvořeno: 12. 12. 2012 · Poslední odpověď 30. 4. 2018

Od kolika let je mikrojehličková radiofrekvence vhodná k vyhlazení vrásek. Jaký můžu očekávat výsledek?

8 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Amanda518686
    30. 4. 2018

    Hanino, tohle mě velmi zajímá... Jak se pohybuje cena tohoto zákroku? A je bolestivý? Kolik sezení je třeba, než jsou vidět výsledky?

  • Anonymní
    Maruska
    10. 4. 2018

    také jsem u paní doktorky byla viz. můj profil :-) a velká spokojenost...

  • Anonymní
    Jolana
    8. 4. 2018

    To samozřejmě chápu, ale dívala jsem se na hodnocení paní doktorky Takácsové a to je opravdu výborné, proto se ještě ptám tady paní, která na zákroku byla na víc informací než seberu odvahu a objednám se :).

  • Anonymní
    Maruska
    6. 4. 2018

    Jolano,určitě bych nesrovnávala dobrý salon a kliniky. Takových pacientek se už spálilo, že chtěli ošetřit. Je milion různých přístrojů a né všechny fungují. Také je důležité, aby doktor zhodnotil, že dané ošetření se pro daného pacienta opravdu hodí - každý má jinou kvalitu kůže, jiný problém a ne všechno pomůže všem....

  • Anonymní
    Jolana
    4. 4. 2018

    Mohla bych se zeptat na kolik Vás ošetření přišlo ? Chtěla bych do Amaryllis centra poslat maminku přímo s tímto problémem, ale co jsem se třeba dívala na kliniky, tak za to chtějí neuvěřitelné peníze přitom si myslím, že kvalita provedení bude stejná jako v dobrém salónu.

  • Anonymní
    Hanina675593
    21. 3. 2018
    Nejlepší komentář

    Není to podle mě o věku, ale o tom, jaké vrásky máte. Mně je 42 let a vrásky jsem měla hodně hluboké, takže jsem zvolila vyhlazení vrásek pomocí mikrojehličkové radiofrekvence, kterou mi doporučila paní doktorka Takácsová z Amaryllis centra. Nejvíc jsem měla asi strach z bolesti, ale zbytečně, protože mi byl na daná místa aplikován anestetický krém, takže jsem skoro nic necítila :).

  • Klinika estetické a laserové medicíny Petra Clinic

    · 22. 12. 2013

    Dobrý den,

    souhlasím, nedá se pevně stanovit věková hranice, od které je ošetření vhodné.
    Se souhlasem zákonného zástupce můžeme ošetřovat i pod 18 let (například jizvičky po akné, strie.)
    Výsledky jsou úžasné již po prvním ošetření, pro dokonalý efekt doporučujeme ošetření 3. Na vyhlazení vrásek Vám můžeme nabídnout také neinvazivní facelifting pomocí přístroje Exilis Elite.
    Vše je však individuální a záleží na osobní konzultaci, ty nabízíme zcela bezplatně a nezávazně. Více informací na tel: ************ nebo na
    ********************

    S pozdravem a přáním příjemně prožitých svátků
    Bc. Petra Řehořková
    Petra Clinic
    Klinika estetické medicíny

  • prim. MUDr. Blanka Vraspírová

    · 12. 12. 2012

    Nelze říct, od kolika let je mikrojehličková radiofrekvence ScarLet vhodná. Vhodná je v případě, že cítíte, že je Váš obličej unavený, povadlý a potřeboval by zpevnit a rozzářit.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.