Hojení po dermarolleru a plazmě

Adrisek  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den ..byla jsem na dermarollu a následně plazme...oblicej byl 3dny rudy klasika...5den jsem teprve opravdu byla schopna vyjít ven...leva strana se opravdu na licnich kostech opravdu hojí a hojila velmi pomalu ještě teď mám červený flek pod okem na lícní kosti a mám pocit že teď se to zastavilo a jít nemizi pred den jsem se nelícila v letním počasí a teď musím tu skvrnu zamaskovavat nemůžu ani do bazénu kde se zamaskovani hned smyje jsem ž toho velmi nešťastná zítra to bude 14dni a stále to mám podotýkám že vše dodržuji..a až paty den skoro jsem mohla ven ..mazu se vše ale mám pocit že už to přestalo mizet..a mě je teď jen do breku byla jsem na velmi uznávané klinice ..a samozřejmě jsem čekala že se třeba hojim déle..ma pokožka ale teď už mi to přijde dlouhé poraďte zda je to obvyklé nebo co stim samozřejmě to s klinikou poresim chtěla jsem se cítit svěže nežli předtím a teď ani nejsem schopná dát bazén poraďte dekuji
IP Beauty  |  Premium member  |  Kladno, Praha
  • 329 odpovědí
  • 119 Likes
dobrý den, umistete sem alepson fotografii at se muzeme vyjadrit. Jinak obecne, naprikald modrina se muze hojit az 5 tydnu, takze budte trpeliva, urcite se stav bude dale zlepsovat
Adrisek  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den ..po tomto zákroku to byl nakonec herpes dostala jsem antibiotika...a stále mazu už je to skoro 2 měsíce puchyrky vymizely ale stále zůstává matný flek trošku červený který zakryvam jsem zvyklá se nelicit...a jsem z toho teď špatná je to vadou pro mě ložisko po herpes trva než se zahoji nebo se dá vyhlížet biostim...lampou nevím si rady:-(posílám fotku před antibiotiky a teď jak to vypada

Související recenze a zkušenosti

anitaprec 28.11.2016
Spokojený/á

Jsem tu moc spokojená, paní Řehořková mi udělala balíček kosmetické péče na celý rok, takže si sem chodím pravidelně jednou měsíčně odpočinout a zarelaxovat např. na diamantová abraze, LPG, neinvazivní facelifting, mikr... Více 

1 Like   1 Komentář  

Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller) - Související videa

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí